LR pixel

O nás

Poskytujeme komplexní služby v rámci správy nemovitostí a postaráme se o úklid, údržbu i zabezpečení vašeho objektu. Pro naše klienty se neustále snažíme přinášet inovativní řešení a nové technologie, které využíváme ve všech segmentech námi nabízených služeb. Mluvíme vaším jazykem, rozumíme vašim každodenním výzvám a budeme vám spolehlivým partnerem na denní bázi.

o nás

Mezinárodní působnost

Za 31 let našeho působení jsme se stali jednou z největších společností s mezinárodní působností, která poskytuje služby integrovaného facility managementu. Zaměstnáváme více než 8 500 lidí ve 12 zemích Evropy. Díky dlouholetým zkušenostem a know-how v rámci služeb ostrahy, údržby a úklidu jsme důležitou entitou udávající trendy na trhu.

mapa_m2c_bez-pozadi_1920x700 bez ruska

Vzdělávání a zkoušky

V M2C máme pro zaměstnance propracovaný systém tréninků a školení. Pomáháme také zájemcům o zaměstnání získat plnohodnotnou kvalifikaci pro lepší pracovní uplatnění. Zkoušky profesní kvalifikace umožní získat osvědčení, které nejen že platí na dobu neurčitou, ale také je uznáváno na území celé České republiky. Zkoušky pořádáme pro širokou veřejnost.

Aktuality

Blog


Kontaktujte nás

Zaujaly vás naše služby? 
Rádi pro vás vytvoříme řešení na míru vašich potřeb.

Kontaktní formulář

Zadejte název své firmy nebo IČO

nebo

Položky označené * jsou povinné.