LR pixel

Veřejná správa

Veřejnému sektoru poskytujeme komplexní péči o bezproblémový provoz objektu. Zakládáme si na tom, že nejlepší řešení vychází ze správného propojení moderních technologií a spolehlivých zaměstnanců. Díky tomu jsme schopni zabezpečit hladký provoz budovy a snížit provozní náklady veřejných institucí.

M2C PCO a VPCO
verejna sprava

INNOVIS pro správu budov

I v rámci veřejného sektoru je nyní v popředí rozmach obslužnosti budov na dálku. Díky našim technologiím a automatizaci procesů posouváme dál i odvětví facility managmentu a bezpečnosti. Naše unikátní moderní pracoviště M2C Space kombinuje služby dálkového dohledu, pracoviště dispečinku a zabezpečení vzdálené obsluhy technologií.

Zjistit více
správa budov
M2C smartech

Údržba budov

Také vaše organizace může využít dlouholeté zkušenosti M2C v oblasti správy budov. V rámci integrovaného facility managementu připravujeme služby našim klientům individuálně na míru a jsme schopni nabídnout efektivnější řešení i finanční úsporu. Nabízíme také komplexní služby energetického managementu zahrnující výstavbu nových či rekonstrukci stávajících zařízení.

 

Zjistit více
management
M2C udrzba

Bezpečnost

Zajistíme komplexní zabezpečení objektu pro všechny organizace veřejné správy. Nabízíme služby fyzické ostrahy majetku i osob. Díky moderním technologiím a kamerovým systémům jsme schopni dohlédnout na váš objekt na dálku prostřednictvím dohledového centra M2C Space. Zpracujeme vám také bezpečnostní audit a můžeme zajistit kompletní informační servis o změnách předpisů v PO a BOZP.

Zjistit více
bezpečnost
M2C bezpečnost

Nevybrali jste si z nabídky služeb?

Zajímají vás technologické inovace ze světa facility managementu a zabezpečení? Nebo potřebujete zefektivnit firemní procesy a zvýšit svou konkurenceschopnost?

Od toho je tu M2C Space.

Zjistit více
ID.02.05

Reference


Kontaktujte nás

Zaujaly vás naše služby? 
Rádi pro vás vytvoříme řešení na míru vašich potřeb.

Kontaktní formulář

Zadejte název své firmy nebo IČO

nebo

Položky označené * jsou povinné.