LR pixel

Reference

Na trhu působíme již 29 let a od počátku našeho podnikání se veškerá naše činnost řídí požadavky našich klientů. Za tu dobu jsme realizovali projekty pro řadu větších i menších společností.

Jsme rádi, že můžeme být Vaším spolehlivým partnerem.

Magna Exteriors Nymburk

Magna-Logo-Black-page-001

Společnost M2C pro nás zajišťuje službu M2C Log. To, čeho si na spolupráci ceníme nejvíce, je nejenom samotná služba, ale lidé, kteří na projektu pracují. Vždy ochotní, iniciativní a nic pro ně není problém. Jsou nám spolehlivým partnerem při řešení problému a vždy se snaží najít vhodné východisko našich požadavků. M2C Log je pro nás správným řešením, které splnilo všechna naše očekávání.

magna

Mondi Štětí

Mondi_Logo

Pro předního světového výrobce papíru a obalových materiálů Mondi Štětí jsme spolehlivým partnerem už od roku 2015. Pro klienta zde zajišťujeme zejména úklidy celého areálu, ale také správu a údržbu bezpečnostních technologií a staráme se o zeleň.

mondi-factory

Toyota

stažený soubor

S M2C spolupracujeme již déle jak 15 let a po celou dobu vzájemné kooperace si ceníme zejména proaktivního přístupu zaměstnanců M2C, kteří nám dokáží obratem pomoci i v případě nenadálých situací.

M2C pro nás zajišťuje zejména správu a údržbu bezpečnostních technologií, v rámci kterých dohlíží na celý areál výrobního závodu. Tím napomáhá ke snižování ztrát díky prevenci externí i interní kriminality.

Spolupráci s M2C můžeme vřele doporučit.

toyota m2c

Phoenix

Logo_PHOENIX_4cc

Logistický a distribuční areál farmaceutického průmyslu Phoenix je naším klientem už 2017 let. Naši zaměstnanci zde zajišťují služby úklidu včetně průmyslového strojního úklidu speciální technikou, starají se o běžnou preventivní údržbu a technickou správu.

pheonix

JUSDA Europe s.r.o.

logo-jusda

Velmi pozitivně hodnotíme spolupráci se společností M2C, která je naším partnerem už od roku 2016. Jako veliký přínos vidíme zejména vysokou úroveň poskytovaných služeb, rychlost, flexibilitu a přizpůsobivost prováděných prací provozním podmínkám naší společnosti. M2C pro nás zajišťuje fyzickou ostrahu a také nám pomáhá se zabezpečením prostor skrze instalaci bezpečnostních technologií, jako jsou kamery a bezpečnostní rámy. Firmu řadíme mezi své profesionální partnery a využití jejích služeb můžeme vřele doporučit.

justa

Foxconn ČR

logo-foxconn

O spokojenosti se službami M2C svědčí to, že naše spolupráce trvá bezmála 20 let. Ve Foxconnu si zakládáme na individuálním přístupu a dobré komunikaci, ceníme si také rychlosti a kvality služeb. Společnost pro nás zajišťuje služby bezpečnosti, facility managementu a komplexní technickou správu budov. Odborníci z M2C nám automatizovali některé procesy, které nyní přispívají k úspoře našeho času a financí. Přejeme do budoucna mnoho dalších spokojených zákazníků a jsme rádi, že jsme na stejné lodi.

foxconn

Aktuality

Blog