LR pixel

Úklid

Jsme tu pro vás, abychom zajistili kompletní úklid vnitřních i venkovních prostor. Sestavíme společně efektivní plán úklidových prací, který bude vyhovovat vašim standardům. K dispozici máme nejmodernější techniku a šetrné čisticí prostředky, které zajistí nejlepší možný výsledek. Dále vám můžeme nabídnout také speciální jednorázové úklidové služby či sezónní úklidy. 

M2C uklid
uklid

Úklid vnitřních prostor

Čisté prostory jsou vizitkou každé společnosti a šanci udělat skvělý první dojem máte jen jednu. Uklidíme vaše vnitřní prostory od podlahy až ke stropu a zajistíme čistotu i příjemné prostředí pro vaše návštěvníky i zaměstnance. Představte si, že vaše koberce budou vždy vysáté, koše vynesené, sociální zařízení čistá a provoněná kuchyňka se bude jen lesknout. U nás máte zaručený přátelský, vstřícný a naprosto profesionální přístup.

Mám zájem
vnitrni prostory
M2C uklid vnitrnich prostor

Úklid vnějších prostor

Svěřte nám péči o okolní prostředí a veřejná prostranství v blízkosti vaší společnosti. Zajistíme pro vás komplexní úklid venkovních ploch a průmyslových areálů. Plán úklidu připravíme přímo vám na míru s co nejefektivnějším využitím jak lidských zdrojů, tak i strojů. Provádíme manuální i strojové čistění komunikací, parkovišť, areálů i dalších ploch. K úklidům využíváme vyspělou úklidovou techniku a kvalitní šetrné přípravky. Zároveň minimalizujeme odpad a využíváme barevný systém dělení pro práci s úklidovými prostředky.

Mám zájem
vnejsi prostory
M2C vnejsich prostor

Speciální úklidy

Hledáte spolehlivého partnera na jednorázové úklidy v případě potřeby? Naše mobilní úklidové jednotky jsou připraveny na generální úklidy interiéru i exteriéru. Čas úklidu zcela přizpůsobíme vašim potřebám, abychom nijak neomezili standardní provoz objektu. Poskytujeme komplexní služby v oblasti deratizace, dezinsekce a dezinfekce. Provádíme mytí oken, žaluzií a osvětlení, dále čistění halových konstrukcí, energetických rozvodů, výrobních linek i technologických celků.

Mám zájem
specialni uklidy
speciální úklid

Zimní a letní úklidy

Úklidové práce pro vás přizpůsobíme i dle aktuálního ročního období. V rámci sezónních prací se na nás v zimě můžete obrátit s údržbou pozemních komunikací a strojovým i ručním odklízením sněhu z ulice či střechy budovy. Během letních měsíců zajišťujeme úklid venkovních prostor, zametání chodníků, parkovišť, příjezdových komunikací, areálů. Postaráme se za vás i komplexní o péči travnaté plochy. Více informací najdete v sekci Údržba zeleně.

Mám zájem
zimni a letni uklidy
zimní úklid

Jetty Robot

Unikátní technologie na čištění potrubí a produktovodů bez nutnosti jeho demontáže. Nabízíme více variant čištění dle typu potrubí a míry znečištění (např. tryskání suchým ledem, vodou, kartáči, laserem, abrazivní směsí apod.) Kromě čištění je tuto technologii možné použít k inspekci potrubí, jeho opravám či dezinfekci. Výhodou této služby je jednoduchá obsluha bez nároků na omezení provozu v objektu, což znamená minimalizaci finančních ztrát z důvodu přerušení výroby.

Mám zájem
jetty bot
jettyrobot

Nano aplikace

Pomocí speciálních postřikových technologií vytváříme na površích ploch ultra jemné ochranné povlaky fotoaktivního nano materiálu TiZonic. Pro aplikace používáme dva druhy postřikových technologií. ESS technologii (elektrostatické postřiky), kdy díky elektrostatice dosahujeme tzv. 3D efektu, což v praxi znamená 100% pokrytí povrchů ploch, zejména těch, kam se díky přístupům bez použití této technologie nano částice běžně nedostanou.

Mám zájem
specialni uklidy
nano

Nevybrali jste si z nabídky služeb?

Zajímají vás technologické inovace ze světa facility managementu a zabezpečení? Nebo potřebujete zefektivnit firemní procesy a zvýšit svou konkurenceschopnost?

Od toho je tu M2C Space.

Zjistit více
ID.02.05

Kontaktujte nás

Zaujaly vás naše služby? 
Rádi pro vás vytvoříme řešení na míru vašich potřeb.

Kontaktní formulář

Zadejte název své firmy nebo IČO

nebo

Položky označené * jsou povinné.