LR pixel

Reference

Na trhu působíme již 29 let a od počátku našeho podnikání se veškerá naše činnost řídí požadavky našich klientů. Za tu dobu jsme realizovali projekty pro řadu větších i menších společností.

Jsme rádi, že můžeme být Vaším spolehlivým partnerem.

Obchodní centrum Palladium

Palladium_Prague_logo

Od roku 2018 spolupracujeme pražským nákupním centrem Palladium. Vzhledem k tomu, že jde o jedno z největších pražských obchodních center, je zajištění jeho úklidu velkou výzvou. Naši pracovníci si ale s úklidem jako správní profesionálové bez problému poradí.

Palladium

Galerie Harfa

harfa

Úspěšně pokračuje naše spolupráce s obchodním centrem Galerie Harfa, kde jsme v minulém roce ke službám ostrahy přidali i služby úklidů včetně odpadového hospodářství.

oc-harfa-nahled

Obchodní centrum Europark

Europark

Obchodní centrum EUROPARK v pražských Štěrboholech uklízíme už po dobu pěti let. Náš tým zde zajišťuje úklidy vnitřních i vnějších prostor tak, aby se každý návštěvník i zaměstnanec cítil v obchodním centru příjemně.

EUROPARK

Albert ČR, s.r.o.

logo_albert

Se společností Mark2 Corporation Czech a.s. spolupracujeme od roku 2013 a s jejími službami jsme spokojeni. Velmi si ceníme profesionálního přístupu jejích zaměstnanců a vysoké kvality poskytovaných služeb. M2C Space dálkově dohlíží na naše prodejny typu supermarket a hypermarket a napomáhá ke zvyšování úspor a snižování ztrát společnosti. Spolupráci se společností Mark2 Corporation Czech a.s. a její službu M2C Space můžeme vřele doporučit.

albert

Aktuality

Blog