LR pixel

Energetika

Hledáte cestu jak snížit náklady spojené s energiemi? Chtěli byste minimalizovat svou uhlíkovou stopu a přispět tak ke zdravějšímu klimatu a udržitelné budoucnosti? Plánujete například obnovu stávajících energetických zařízení a nevíte jak na to? Obraťte se na nás a my vám zajistíme návrh řešení na míru, ať už ve formě jednotlivých produktů, nebo souboru všech služeb spojených s energetikou.

M2C fotovoltaika
energetika

Energetický management

Nabízíme progresivní energetické hospodářství od vyhodnocování spotřeby energií až po srovnávání a návrhy možných optimalizací. Sběrem a vyhodnocováním dat vám poskytneme ucelený přehled o vašem objektu z hlediska spotřeby energií. Pravidelným reportingem vás budeme informovat o nečekaných výkyvech odběrů. Navrhneme úspory z hlediska provozu a zajistíme dotační audit a analýzu dotačních příležitostí.

Mám zájem
energicky management
M2C energeticky management

Energetické audity

Pečlivě prohlédneme vaše objekty, zanalyzujeme nasbíraná data z faktur a technologií a předložíme návrh na optimalizaci a úspory. Identifikujeme problémové oblasti, na které teď možná vynakládáte zbytečně finance navíc, a poradíme, jak zefektivnit tok energií vaší budovou. Energetický audit zpracujeme rychle a efektivně. Navrhneme doplnění daného objektu o potřebná technologická zařízení a inovace, zajistíme obnovu některých současných zařízení a přidáme výpočet návratnosti investic.

Mám zájem
enegeticke audity
M2C energeticke audity

Elektromobilita

Elektromobily nabízejí tichý a komfortní zážitek z jízdy a šetří náklady i životní prostředí. Nabízíme jednoduchý způsob nabíjení vašich elektrických vozidel. Zajistíme dodání a kompletní servis nabíjecích stanic pro elektromobily dle vašich požadavků. Barva dobíjecí stanice může být shodná s barvou vašeho vozu nebo si můžete v případě zájmu zvolit barvu jinou. Pomůžeme vám vybrat, dodat a nainstalovat zařízení pro pohodlné nabíjení v místě vašeho domova. Zajistíme i následné servisní služby.

Mám zájem
electric-car
M2C elektromobilita

Fotovoltaika

Zajistíme pro vás samotný návrh projektu FVE, technické řešení, montáž a provoz solárních elektráren včetně výkupu elektrické energie. Životnost fotovoltaických panelů je až 25 let a my garantujeme jejich výkonnost po celou dobu jejich provozu a životnost konstrukcí až 40 let. Vhodné nejen pro administrativní či průmyslové objekty. Navrhneme kombinaci solární a elektrické energie přesně na míru vašemu konkrétnímu objektu. Také optimalizujeme náklady spojené s energiemi. Jedná se o tradiční řešení, které přináší ekologické i ekonomické výhody.

Mám zájem
fotovoltaika
M2C fotovoltaika

Snížení uhlíkové stopy

Snížením uhlíkové stopy v budově či v provozu firmy omezíte emise, které mají neblahý vliv na klima a životní prostředí. Zanalyzujeme proto nejprve chod vašich objektů a navrhneme efektivní postup pro maximální snížení škodlivých emisí. Jsme schopni pro vás zajistit i dotační programy na podporu udržení klimatu Země a financování investic.

Mám zájem
snižení uhlíkové stopy
snížení uhlíkové stopy

HVAC/Tepelná čerpadla

Poskytneme vám podrobné informace o různých typech systémů, jejich výhodách a nevýhodách, energetické účinnosti a nákladech. Navrhneme a přizpůsobíme HVAC systémy a tepelná čerpadla vašim potřebám a požadavkům a zaručíme vám zvýšený komfort a energetickou účinnost. Zajistíme kvalifikovanou a správnou instalaci vašich zařízení a jejich pravidelnou údržbu a servis.

Vytvoříme vám optimální podmínky pro regulaci teploty a využití energie v budovách.

Kontakt:
Tel.: +420 731 157 787
E-mail: hvac@m2c.eu

Mám zájem
heat-pump_v2kb
Air,Heat,Pump,Near,Pool,House,Outdoors.

Nevybrali jste si z nabídky služeb?

Zajímají vás technologické inovace ze světa facility managementu a zabezpečení? Nebo potřebujete zefektivnit firemní procesy a zvýšit svou konkurenceschopnost?

Od toho je tu M2C Space.

Zjistit více
ID.02.05

Kontaktujte nás

Zaujaly vás naše služby? 
Rádi pro vás vytvoříme řešení na míru vašich potřeb.

Kontaktní formulář

Zadejte název své firmy nebo IČO

nebo

Položky označené * jsou povinné.