Kariéra
Nabídka:

Novinky

21. 08. 2017Ostraha M2C zabránila další krádeži

Počátkem června tohoto roku se na naší zakázce CTDI v Krupce podařil našemu zaměstnanci skutečně ojedinělý nález.

 

Pan Jaroslav Valeš díky dodržování postupů při výkonu služby a iniciativnímu přístupu odhalil potenciální ztrátu opravovaných přístrojů našeho klienta v celkové výši 100.000,- Kč. Toto zboží mělo být s největší pravděpodobností odcizeno.

 

 

Tímto panu Valešovi děkujeme za skvěle odvedenou práci a gratulujeme k získané odměně 5.000,- Kč, kterou od M2C obdržel.

16. 08. 2017Prague Pride - Zbytečný festival

Tuto sobotu se uskutečnil festival Prague Pride, který se v duchu duhy nesl pražskými ulicemi a podle odhadů se akce zúčastnilo kolem 35 000 lidí. Jakou roli v tom hraje M2C? M2C zajistila ostrahu, aby festival proběhl hladce a maximálně bezpečně.


Spolek Prague Pride je dobrovolnou, nestátní, nepolitickou, neziskovou organizací. Jejím záměrem je přispívat k prosazování tolerantní občanské společnosti, boji proti homofobii a zvýšení povědomí veřejnosti o lesbické, gay, bisexuální a transgender komunitě v ČR. Společnost M2C má zavedený CSR program, jak interně vůči zaměstnancům a jejich rodinám, tak externě vůči veřejnosti, dodavatelům a podpora rovnoprávnosti do něj také jistě patří, proto jsme rádi, že jsme se mohli akce účastnit.

 

 

10. 08. 2017Naši kolegové předali PČR hledanou osobu

Na nákupní galerii Plaza jsme se nedávno setkali s kuriózním případem. Náš kolega zajistil a předal celostátně hledanou osobu policii České republiky. To, že tyto případy řešíme, není zase až tak ojedinělé. Nicméně průběh celé této události udivil i policii, která se s takhle kuriózním scénářem u hledaných osob nesetkává každý den.


Na pasáži nákupní galerie Plaza Liberec byl osloven náš bezpečnostní pracovník mladíkem, kterého znal od vidění. Mladík se při hovoru pochlubil tím, že jej hledá PČR a že se nechal přebarvit na blond, jelikož na fotce z databáze, kterou PČR má, je veden jako tmavovlasý. Náš kolega tuto informaci předal operační, která telefonicky kontaktovala tísňovou linku policie a předala policistům přesný popis osoby.
Po potvrzení od policie, že se pravděpodobně jedná o zájmovou osobu, byl mladík ostrahou nepřetržitě monitorován, a to jak cestou CCTV, tak i fyzicky bezpečnostním pracovníkem. Náš kolega byl s mladíkem v kontaktu a vedl s ním taktický hovor do chvíle, než PČR přijala přiměřená rozhodnutí. Do centra se následně hlídka PČR dostavila a mladíka zadržela, protože se skutečně jednalo o hledanou osobu P.V., r. 1999.
Jestli byl mladík opravdu tak nezkušený, nebo to byl taktický záměr z jeho strany, se již asi nedozvíme, nicméně o jeden společně vyřešený případ z policejních statistik je zase méně.

 

03. 08. 2017Letní tábor M2C!

 

  Již tradičně jsme navštívili tábor M2C, který každoročně poádáme nejen pro děti našich zaměstnanců u Benešova nad Černou v Jižních Čechách! Náš oblíbený maskot eMtík si pro děti připravil odpolední táborovou hru s úkoly a kvízem, při kterých se mimo jiné dozvěděly, jaké služby poskytujeme. Děti společně našly poklad plný dárečků  a pamlsků, který jim udělal velkou radost. Přejeme dětem hezkou druhou půlku tábora!

28. 07. 2017Dokončili jsme realizaci nových staveb na golfovém hřišti Casa Serena!

 

Tato akce byla zahájena poptávkou investora počátkem června 2016 na stavbu tří přístřešků (dřevostaveb), a to dvou toalet pro hráče golfu a starteru, který bude sloužit pro přivítání hráčů před vlastním zahájením hry.

Po získání této zakázky v rámci výběrového řízení a následných administrativních úkonech byly na základě schváleného harmonogramu zahájeny stavební práce na podzim loňského roku první etapou - hrubou stavbou díla. Druhá etapa-dokončení díla byla naplánována na jaro 2017. Dílo bylo kompletně dokončeno počátkem května 2017 a následná závěrečná administrativa pak v červnu 2017.


Zdrojem elektrickým proudu pro zařízení toalet je solární panel umístěný na střeše.

26. 07. 2017M2C partnerem na TPCA Beat Festivalu

O víkendu 22.7.2017 se konal v Kolíně už 10. ročník TPCA Beat festivalu, přičemž M2C je už druhým rokem hrdým partnerem této akce. Festival byl pořádán naším významným dlouholetým klientem Toyota Peugeot Citroën Czech s.r.o. ve spolupráci s městem Kolín.

Cílem festivalu bylo především podpořit začínající regionální kapely, které mezi sebou v rámci celého festivalu soupeřily. Vítězná kapela "Prasákův gauč" si odnesla poukaz v hodnotě 50 000 Kč na pořízení profesionální nahrávky.  

Zároveň na festivalu vysoupily i známé české kapely jako například: Sto zvířat, Visací zámek nebo UDG.

 
Byl zde pestrý program pro všechny účastníky a i děti si přišly na své.

  

19. 07. 2017Bezpečnostní manažer M2C získal 3. místo na MS veteránů Montecatini Terme 2017!

 

Na začátku července 2017 se uskutečnil 14. ročník World Maxibasketball Championship MS v italském Montecatini. Tohoto šampionátu se zúčastnilo celkem 394 týmů z celého světa. Velké zastoupení měly státy z latinské Ameriky, vysokou herní úroveň představovaly zejména evropské týmy.
V několika kategoriích měla zastoupení i Česká republika, v jednom z týmů si zahrál i náš bezpečnostní manažer Roman Bašta, bývalý hráč nejvyšší basketbalové soutěže a český reprezentant.

Tým Romana Bašty - Košíře hrál v kategorii M45+. V této skupině bylo celkem 30 týmů. Český tým prošel svojí skupinou bez porážky, ve čtvrtfinále porazil Chille o 25 bodů. V semifinále vyhrál s pozdějším vítězem Montenegrem.

V bojích o příčky nejvyšší porazil o 6 bodů tým Brazílie (viz foto) a zajistil si tak celkové 3. místo.
Romanovi a celému týmu gratulujeme, jsme hrdí, že v M2C máme takové kolegy.

13. 07. 2017M2C zajišťovala ostrahu na druhém ročníku interaktivního urban festivalu Ynspirology

 V sobotu 24.6. a v neděli 25.6.2017 proběhl v Nákupním centru Metropole Zličín dlouho očekávaný druhý ročník interaktivního urban festivalu Ynspirology. Akce se zúčastnilo mnoho umělců, youtuberů, muzikantů a dalších aktivních lidí. Na pódiu jsme mohli vidět například Majka Spirita, Daru Rolins, Houseboxe a hlavního organizátora a tvář celé akce Yemiho A.D. Děkujeme všem zúčastněným kolegům, jelikož si prošli doslova tepelným peklem, kdy se venkovní teplota oba dva dny akce pohybovala okolo 30°C

 

11. 07. 2017Zabránili jsme požáru na objektu klienta!

 

Včera v noci naši kolegové na objektu Obchodní centrum Nový Smíchov ve spolupráci s HZS zabránili vzniklému požáru a zamezili tak škodám na majetku klienta. Skvělá práce!

 

26. 06. 2017M2C zajišťovala ostrahu na kongresu ISS World Europe!

 

 V minulém týdnu jsme v hotelu Clarion Congress Hotel Prague na Fénixu zajišťovali ostrahu při kongresu ISS World Europe. Jedná se o největší světové setkáním místních analytiků v oblasti vymáhání práva, zpravodajství a vnitřní bezpečnosti, stejně jako telekomunikačních operátorů odpovědných za kybernetickou obranu, elektronický dohled a shromažďování informací o síti!

strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Obchodní oddělení:
234 033 333
M2C - Facility management
Kariéra
Aktuální TOP hledané pozice ve společnosti M2C a. s.
Pomáháme
imageMapa
© 2012 Mark2 Corporation Czech a.s.
© 2012 MPresent | Tvorba www stránek, redakční systém - www.EDITUJ.cz | webdesign MPRESENT s.r.o. 2012
Google+
m2c openhome