Kariéra
Nabídka:

Novinky

22. 07. 2016Několik mrtvých a mnoho zraněných je dnes po střeleckém útoku v obchodním centru v Mnichově

 

Jako největší poskytovatel bezpečnostních služeb pro obchodní centra v České republice a významný poskytovatel v rámci evropského trhu jsme připraveni na případné mimořádné situace v obchodních centrech. Naši bezpečnostní manažeři jsou v pohotovosti a schopni reagovat na aktuální situaci.
M2C preventivně školí manažery i zaměstnance na zvládání krizových situací a nestandardní chování podezřelých osob.
V kooperaci s provozovateli center a v návaznosti na zvýšená policejní opatření rozšiřujeme společná preventivní opatření pro zachování bezpečnosti.
 

18. 07. 2016Francouzské trhy na Kampě s M2C

 

V minulém týdnu naše společnost zajišťovala bezpečnost na Francouzských trzích na Kampě v Praze. Měli jsme na starosti dohled nad hladkým průběhem celé akce, jakožto i nad bezpečností návštěvníků a majetku.

Více o akci se můžete dozvědět na stránkách http://www.francouzskytrh.cz/

Co se týče francouzských zakázek, máme na starosti také Francouzskou ambasádu a dlouhodobě jsme členy Francouzsko-české obchodní komory.

 

15. 07. 2016M2C partnerem pohádky Anděl Páně 2

 

Na filmovém festivalu v Karlových Varech byl uveden první oficiální trailer pohádky Anděl Páně 2, na které se M2C podílí jako partner. V době natáčení jsme měli na starosti bezpečnost filmové produkce, techniky a herců.

Pohádka bude uvedena na konci roku 2016. Na trailer se můžete podívat v následujícím odkazu. Jsme rádi, že se můžeme účastnit i mnoha kulturních českých projektů.

https://www.youtube.com/watch?v=tevrBQOvdjA

 

13. 07. 2016M2C slaví World Facility Management Day

 

Dnes, tedy 13.7., se slaví World FM Day, tedy Mezinárodní den Facility Managementu a M2C se samozřejmě hrdě připojilo k oslavám.

Vyzvali jsme naše kolegy, aby v rámci oslav uklidili své pracovní stoly, vylepšili prostředí u klienta, koupili květinu pro radost či zalili rostliny nebo jakýmkoliv jiným způsobem přispěli ke zlepšení okolí. Because We Care.

 

 

07. 07. 2016Léto zaplní food trucky a M2C to pohlídá!

 

Společnost Penny market obohatí léto v Čechách a na Moravě tzv. mobilním foodtruckem. Ve voze se budou prodávat grilovaná jednoduchá jídla a chlazené nápoje, stavět bude zhruba na 70 místech. 

www.grill-truck.cz/

My tuto akci hrdě pohlídáme! 

01. 07. 2016Střežili jsme Den otevřených dveří Francouzské ambasády

 

V uplynulých dnech jsme měli tu čest střežit Den otevřených dveří Francouzské ambasády, který se konal v Buquoyském paláci na Velkopřevorském náměstí v Praze. Pro návštěvníky šlo o jedinečnou příležitost prohlédnout si dokonale zachovaný skvost barokní architektury. Během akce se konal také francouzský trh v zahradě paláce, který nabídl hudební produkci, zábavu pro děti a různorodé stánky.

Z hlediska bezpečnosti byla akce náročná především velkým množstvím účastníků, kdy bylo zapotřebí provedení důkladné kontroly skrz bezpečnostní rámy, aby bylo eliminováno riziko donosu zbraní a nebezpečných předmětů. Akci jsme zvládli s přehledem a těšíme se na další podobné výzvy .

22. 06. 2016M2C u představení olympijských hodinek PRIM

 

Na dnešní tiskové konferenci byly představeny oficiální hodinky PRIM pro české olympioniky, jejichž autorem návrhu je akademický malíř Milan Jaroš. Dále byla představena limitovaná edice 100ks hodinek PRIM Karel IV. k 700. výročí narození tohoto panovníka. Tiskové konference se účastnil i olympijský vítěz v kategorii horských kol, Jaroslav Kulhavý, který je ambasadorem značky. Jsme rádi, že bylo M2C u toho a měli jsme tu čest chránit tuto exkluzivní edici!

20. 06. 2016Letošní M2C CUP opět za námi!

 

O víkendu 18. - 19.6. se ve sportovním areálu ve Zbraslavicích konala tradiční akce pro zaměstnance naší společnosti - M2C CUP 2016. V letošním roce se odehrál již jubilejní 18. ročník tohoto sportovně-zábavného klání. Sjelo se rekordních 15 fotbalových týmů a celkem přes 250 zaměstnanců z celé České republiky a Slovenska. Naši zaměstnanci mohli změřit síly také na lanovém centru, v aquazorbingových koulích nebo na stanovišti s lukostřelbou. Nechyběla večerní zábava s muzikou a dobrým jídlem. Jsme rádi, že tyto akce můžeme pravidelně pořádat a přispívat tak k tmelení našeho rozsáhlého kolektivu. Věříme, že tento benefit je pro naše zaměstnance přínosem a těšíme se na setkání v příštím roce!  Because We Care.

13. 06. 2016V M2C pečlivě vybíráme zaměstnance, kteří smějí nosit služební zbraň

 

V návaznosti na včerejší tragickou událost z amerického Orlanda, kdy útočník Omar Mateen zastřelil v baru 50 osob a několik desítek dalších zranil, bychom rádi zareagovali na zprávu, kdy se potvrdilo, že útočník byl zaměstnancem světové bezpečnostní agentury a vlastnil služební zbraň.

Společnost M2C má speciální režim pro schvalování zaměstnanců, kteří smějí nosit služební zbraň. Zaměstnanci v naší společnosti musí pracovat nejméně 1 rok, musí být držitelem ZP sk. D a podrobit se přísným psychotestům. Dále se minimálně 4x ročně účastní výcviku v manipulaci a ostrých střeleb. V neposlední řadě jsou povinni podrobit se drogovým testům před ustanovením střelce a dále opakování drogových testů minimálně 2x ročně v náhodném sledu.

Mimo jiné musí všichni zaměstnanci pravidelně periodicky dokládat čistý výpis z rejstříku trestů a potvrzení od lékaře. Předcházíme tak možným problémům se zaměstnanci při výkonu povolání i potencionálním excesům mimo dobu služby.
 

07. 06. 2016HC Sparta Praha v Galerii Harfa pod dohledem M2C

 

V obchodním centru Galerie Harfa v Praze, kde poskytujeme bezpečnostní služby, jsme měli tu čest dohlížet na autogramiádu hráčů HC Sparta Praha, vícemistra hokejové extraligy. Na starosti jsme měli zajištění klidného průběhu celé akce, i přes hojnou účast hokejových fanoušků. Poděkování tak patří celému týmu M2C z Galerie Harfa!

strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Obchodní oddělení:
234 033 333
M2C - Facility management
Kariéra
Aktuální TOP hledané pozice ve společnosti M2C a. s.
Pomáháme
imageMapa
© 2012 Mark2 Corporation Czech a.s.
© 2012 MPresent | Tvorba www stránek, redakční systém - www.EDITUJ.cz | webdesign MPRESENT s.r.o. 2012
Google+
m2c openhome