LR pixel

Údržba zeleně

Chtěli byste vašemu areálu dodat trochu zeleně? Naši odborníci pro vás zajistí kompletní servis exteriérové a interiérové zeleně. Poradíme vám s výběrem vhodného typu zeleně a zrealizujeme projekt přesně dle vašich představ. Zajistíme také pravidelnou péči o zeleň včetně sekání, hnojení a odplevelení. 

údržba zeleně
udrzba zelene

Údržba vnitřní zeleně

Součástí nabídky našich služeb je pravidelná údržba vnitřní zeleně umístěné ve veřejných prostorech. Provádíme osazení rostlinami v interiérech, zimních zahradách i v atriích. Zakládáme si na kvalitě a designu. Rostliny dodáváme od námi ověřených dodavatelů, se kterými máme dlouholeté zkušenosti. Zajistíme komplexní péči o zeleň, tedy od zalévání, přesazování a hnojení až po ochranu proti škůdcům.

Mám zájem
udrzba vnitrni zelene
udrzba vnitrni zelene

Údržba vnější zeleně

Vaši zahradu a jiné venkovní plochy budeme udržovat vždy upravené a v reprezentativním stavu. Zajistíme kompletní servis a údržbu zelených ploch od sekání, odplevení a hnojení až po zakládání trávníků, výsadbu i kácení dřevin. Naše společnost disponuje veškerou technikou potřebnou k údržbě zeleně. Úpravy zelených ploch provádíme přesně dle požadavků klienta za pomoci prostředků, které podporují zdravý růst.

Mám zájem
Údrzba vnější zeleně
Údrzba vnější zeleně

Zakládání zahrad

Připravíme pro vás projekt exteriérové zeleně. Naši specialisté, včetně zahradních architektů, jsou připraveni pro vás zajistit návrh, samotnou realizaci a rekultivaci zeleně. Poohlížíte se po automatických zavlažovacích systémech? Nebo byste rádi zkrášlili okolí jezírkem či jiným vodním prvkem? Obraťte se na nás.

Mám zájem
Zakládání zahrad
Zakládání zahrad

Střešní zahrady

Střešní zahrady zažívají obrovský boom. Kromě estetického zážitku totiž poskytnou i mnoho dalších výhod, jako je tepelná izolace, produkce kyslíku a zadržování srážkové vody. Přemýšlíte o střešní zahradě? Ozvěte se nám. Postaráme se o zřízení podkladní vrstvy i rozprostření kvalitního substrátu a založíme vám extenzivní nebo intenzivní zeleň výsadbou jednotlivých rostlin nebo položením předpěstovaných koberců.

Mám zájem
Střešní zahrady
střešní zahrady

Vertikální zahrady

Osvěžte svůj interiér nebo exteriér budovy netradiční rostlinnou dekorací v podobě vertikální zahrady. Vertikální zahrada zkrášlí jak interiér bytu či kanceláře, tak vstupní halu administrativní budovy, recepci hotelu i další podobné prostory. Zpracujeme návrh včetně vizualizace a zajistíme instalaci na jakoukoliv stěnu z cihel, betonu, dřeva nebo sádrokartonu včetně závlahy.

Mám zájem
Vertikální zahrady
vertikální zahrady

Nevybrali jste si z nabídky služeb?

Zajímají vás technologické inovace ze světa facility managementu a zabezpečení? Nebo potřebujete zefektivnit firemní procesy a zvýšit svou konkurenceschopnost?

Od toho je tu M2C Space.

Zjistit více
ID.02.05

Kontaktujte nás

Zaujaly vás naše služby? 
Rádi pro vás vytvoříme řešení na míru vašich potřeb.

Kontaktní formulář

Zadejte název své firmy nebo IČO

nebo

Položky označené * jsou povinné.