LR pixel

RETAIL A OBCHODNÍ CENTRA

M2C Space nahrazuje či vzdáleně řídí pracovní činnosti při správě budov a obchodních center. Díky tomu sníží náklady na provoz i lidské zdroje. Systém zajistí také důkladnou analýzu dat, která usnadní vaše podnikatelské rozhodování.

1

PREDIKTIVNÍ ÚDRŽBA OBJEKTU

Chcete včas podchytit mimořádné události a krizové situace? V oblasti měření a regulace (MaR) zajišťujeme vzdálenou správu systémů, obstaráme napojení záplavových čidel, tepelných a vodo čidel či jiných IoT technologií. Převezmeme za vás kompletně chod objektu, včas odhalíme potenciální poruchu či problém a vy ušetříte náklady za škody způsobené případnou havárií.

preditivni

MONITORING PARKOVIŠTĚ

Potřebujete lepší přehled o obsazenosti parkovacích míst? Navigovat řidiče na volná místa bez nutnosti přítomného zaměstnance? Naše technologie umožňuje nejen efektivnější ochranu zaparkovaných vozů, ale také způsob, jak lépe využít existující parkovací místa. V případě incidentů nabízíme také možnost čtení SPZ a aktivní spolupráce s Policií České republiky.

monitoring-parokoviste

MONITORING ODPADOVÉHO HOSPODÁŘSTVÍ

Smart senzory dokáží pomocí nasbíraných dat monitorovat a předpovědět zaplnění kontejnerů všech typů a velikostí. Díky tomu vám pomůžeme efektivně naplánovat automatizované plánování svozů a optimalizovat trasy. Pro řidiče svozů je navíc dostupná mobilní aplikace s navigací trasy svozů.

monitoring-odpadoveho-hospodarstvi

KONTROLA SERVISNÍCH ORGANIZACÍ

V pohodlí a na dálku lze kontrolovat úklidy a zabezpečení objektu, a to i služby vašich dodavatelů. Vy se zároveň můžete ujistit, zda jsou veškeré kontroly nastaveny tak, aby pokryly všechna podstatná rizika.

KONTROLA-SERVISNICH-ORGANIZACI

AUTOMATIZACE VSTUPŮ

K zajištění bezpečnosti a pohodlnosti vstupů do objektů vám pomohou naše automatizované senzory. Získáte dokonalý přehled o dění na vašem objektu a z jednoho místa bude možné vzdáleně ovládat závory, vstupní brány, rolety i karusely.

automatizace-vstupu

VZDÁLENÁ OSTRAHA OBJEKTU

Stále ještě platíte za nočního a víkendového hlídače? Fyzická ostraha ale provádí pravidelné kontroly vždy pouze v určenou dobu. My na váš objekt dohlédneme 24/7 prostřednictvím dohledového centra M2C Space a vy ušetříte náklady za fyzickou ostrahu a získáte možnost využít vaše kapacity lépe. V případě jakýchkoli potíží či incidentu okamžitě vyřešíme krizové situace, případně povoláme zásahovou službu, která problém vyřeší během několika minut.

Space

MONITORING POKLADNY A HOTOVOSTI

Jak odhalit krádeže z pokladny a přátelské nákupy v reálném čase? Využijte naši službu online monitoringu pokladny a toku hotovosti, ušetříte si tak mnoho starostí a zbytečných ztrát financí.

MONITORING POKLADNY A HOTOVOSTI

ODHALENÍ INTERNÍ ČI EXTERNÍ KRIMINALITY

Bezpečnostní hrozby přicházejí zvenku i zevnitř firmy. Zajistíme pro vás odpovídající technické zabezpečení, aby vás už nepřekvapily žádné krádeže ve skladech, logistice ani ve výrobě. Nainstalujeme vám kamerový systém napojený na chytré technologie, které samy ohlídají dané teritorium a dokážou rozpoznat kriminální činnost. Zpravidla klientovi ušetříme 30 % nákladů na odpis majetku.

odhaleni-interni-ci-externi

KONTROLOVÁNÍ BOZP, OOPP A PO

Převezmeme za vás kontrolu dodržování BOZP a veškerých bezpečnostních předpisů, jako je požární ochrana nebo používání ochranných pracovních prostředků. A to pomocí umělé inteligence a sofistikovaných kamer.

kontrola-bozp

PULT CENTRÁLNÍ OCHRANY (PCO A VPCO)

Napojíme váš objekt na pult centrální ochrany a vy tak získáte dokonalý přehled o dění v reálném čase. Kromě toho můžete samozřejmě počítat s video záznamy a zpětným vyhodnocením v případě nejrůznějších událostí, které vás mohou překvapit.

pult-centralni-ochrany

OCHRANA OSAMOCENÝCH ZAMĚSTNANCŮ

Už jste slyšeli o osobním hlídači M2C Inspect 2? Pohlídá za vás osamocené zaměstnance a spustí výstrahu v případě pádu, nehybnosti nebo vstupu do nebezpečné oblasti.

ochrana-osamocenych-zamestnancu

MONITORING EFEKTIVITY PRÁCE A PRACOVNÍCH POSTUPŮ

Jak zvýšit ziskovost a efektivitu práce a zároveň ochránit na maximum citlivá data vaší společnosti? Správným nastavením monitoringu práce, který pro vás zajistíme jednoduše, rychle a eticky.

monitoring-efektivity

KONTROLA POKLADNÍCH ÚČTENEK TRACKSYS

Jak zabránit machinaci s pokladním systémem a krádežím prostřednictvím nenamarkovaného zboží ve prospěch zaměstnance nebo zákazníka? Předejít zbytečným krádežím můžete s naším softwarem napojeným na kamery a pokladní účtenku. S jeho pomocí pak operátor vyhodnotí veškeré nestandardní chování při markování zboží. Získejte aktuální přehled nad všemi účtenkami, které projdou vaším pokladním systémem.

 

Zjistit více
KONTROLA POKLADNÍCH ÚČTENEK TRACKSYS

FOOTFALL A TRASOVÁNÍ OSOB

Získejte přehled o aktuálním počtu osob v budově a poznejte vaše návštěvníky ještě blíž. Naše chytré kamery při vstupu do objektu každou osobu zaevidují, vyhodnotí její demografické údaje a přesně spočítají, kolik lidí přišlo v určitém časovém období. Data pečlivě ukládáme a na jejich základě pro vás vypracováváme zpětnou vazbu a statistiky.

footfall

HEATMAPY A CHOVÁNÍ ZÁKAZNÍKA

Chcete vědět, jaká místa jsou pro vaše návštěvníky nejzajímavější? Jak optimalizovat rozmístění regálů a identifikovat „mrtvé zóny“? Heatmapy vám pomohou odhalit nákupní chování vašich zákazníků a vy získáte dokonalý přehled o tom, kde se nejčastěji pohybují.

heatmapy

REPORTING SHROMÁŽDĚNÝCH DAT

S využitím nejmodernějších technologií dokážeme sbírat potřebná data, která prostřednictvím analýzy následně pomohou k efektivnější a úspornější správě budovy. Na základě analýzy jsme vám schopni poskytnout optimalizaci stávajícího technického vybavení, upozornit na poruchy vám pomoct s plánováním spotřeby energií.

REPORTING SHROMÁŽDĚNÝCH DAT

POČÍTÁNÍ ZÁKAZNÍKŮ V JEDNOTKÁCH OC

Dokážeme pro vás zjistit přesné statistiky o počtu návštěvníků vstupujících do jednotlivých prodejen uvnitř obchodních center. Tato data pečlivě ukládáme a vy získáte přesný údaj o počtu zákazníků, který prodejny poskytují OC pro výpočet ceny nájmu jednotlivých obchodních jednotek.

POČÍTÁNÍ ZÁKAZNÍKŮ V JEDNOTKÁCH OC

ŽÁDANKOVÝ PORTÁL

Webová aplikace sloužící ke komunikaci mezi správou obchodního centra a nájemcem. Umožňuje rychle odesílat informace v případě běžných provozních věcí, jako např. stavební úpravy nájemních prostor, inventury, změny designu prodejny a jiných operativních požadavků.

ŽÁDANKOVÝ PORTÁL

Kontaktujte nás

Zaujaly vás naše služby? 
Rádi pro vás vytvoříme řešení na míru vašich potřeb.

Kontaktní formulář

Zadejte název své firmy nebo IČO

nebo

Položky označené * jsou povinné.