LR pixel

ZABEZPEČENÍ PRO RETAIL A OBCHODNÍ CENTRA

Skrze M2C Space jsme schopni zajistit komplexní zabezpečení vašeho majetku. Díky vzdálenému dohledu lze předejít externí i interní kriminalitě, zajistit dohled 24/7 i kontrolovat dodržování všech bezpečnostních předpisů.

IMG_20220104_110327719_HDR

VZDÁLENÁ OSTRAHA OBJEKTU

Stále ještě platíte za nočního a víkendového hlídače? Fyzická ostraha ale provádí pravidelné kontroly vždy pouze v určenou dobu. My na váš objekt dohlédneme 24/7 prostřednictvím dohledového centra M2C Space a vy ušetříte náklady za fyzickou ostrahu a získáte možnost využít vaše kapacity lépe. V případě jakýchkoli potíží či incidentu okamžitě vyřešíme krizové situace, případně povoláme zásahovou službu, která problém vyřeší během několika minut.

Space

MONITORING POKLADNY A HOTOVOSTI

Jak odhalit krádeže z pokladny a přátelské nákupy v reálném čase? Využijte naši službu online monitoringu pokladny a toku hotovosti, ušetříte si tak mnoho starostí a zbytečných ztrát financí.

MONITORING POKLADNY A HOTOVOSTI

ODHALENÍ INTERNÍ ČI EXTERNÍ KRIMINALITY

Bezpečnostní hrozby přicházejí zvenku i zevnitř firmy. Zajistíme pro vás odpovídající technické zabezpečení, aby vás už nepřekvapily žádné krádeže ve skladech, logistice ani ve výrobě. Nainstalujeme vám kamerový systém napojený na chytré technologie, které samy ohlídají dané teritorium a dokážou rozpoznat kriminální činnost. Zpravidla klientovi ušetříme 30 % nákladů na odpis majetku.

odhaleni-interni-ci-externi

KONTROLOVÁNÍ BOZP, OOPP A PO

Převezmeme za vás kontrolu dodržování BOZP a veškerých bezpečnostních předpisů, jako je požární ochrana nebo používání ochranných pracovních prostředků. A to pomocí umělé inteligence a sofistikovaných kamer.

kontrola-bozp

PULT CENTRÁLNÍ OCHRANY (PCO A VPCO)

Napojíme váš objekt na pult centrální ochrany a vy tak získáte dokonalý přehled o dění v reálném čase. Kromě toho můžete samozřejmě počítat s video záznamy a zpětným vyhodnocením v případě nejrůznějších událostí, které vás mohou překvapit.

pult-centralni-ochrany

OCHRANA OSAMOCENÝCH ZAMĚSTNANCŮ

Už jste slyšeli o osobním hlídači M2C Inspect 2? Pohlídá za vás osamocené zaměstnance a spustí výstrahu v případě pádu, nehybnosti nebo vstupu do nebezpečné oblasti.

ochrana-osamocenych-zamestnancu

KONTROLA POKLADNÍCH ÚČTENEK TRACKSYS

Jak zabránit machinaci s pokladním systémem a krádežím prostřednictvím nenamarkovaného zboží ve prospěch zaměstnance nebo zákazníka? Předejít zbytečným krádežím můžete s naším softwarem napojeným na kamery a pokladní účtenku. S jeho pomocí pak operátor vyhodnotí veškeré nestandardní chování při markování zboží. Získejte aktuální přehled nad všemi účtenkami, které projdou vaším pokladním systémem.

 

Zjistit více
KONTROLA POKLADNÍCH ÚČTENEK TRACKSYS

Kontaktujte nás

Zaujaly vás naše služby? 
Rádi pro vás vytvoříme řešení na míru vašich potřeb.

Kontaktujte nás

Položky označené * jsou povinnné.