LR pixel

ANALYTIKA PRO RETAIL A OBCHODNÍ CENTRA

Díky analytickým nástrojům vám zajistíme nepřetržité monitorování zboží, osob i pracovní efektivity. Sesbíraná data následně prostřednictvím analýz použijeme k implementaci efektivnější a úspornější správě budovy.

IMG_20220104_111328656_HDR

FOOTFALL A TRASOVÁNÍ OSOB

Získejte přehled o aktuálním počtu osob v budově a poznejte vaše návštěvníky ještě blíž. Naše chytré kamery při vstupu do objektu každou osobu zaevidují, vyhodnotí její demografické údaje a přesně spočítají, kolik lidí přišlo v určitém časovém období. Data pečlivě ukládáme a na jejich základě pro vás vypracováváme zpětnou vazbu a statistiky.

footfall

HEATMAPY A CHOVÁNÍ ZÁKAZNÍKA

Chcete vědět, jaká místa jsou pro vaše návštěvníky nejzajímavější? Jak optimalizovat rozmístění regálů a identifikovat „mrtvé zóny“? Heatmapy vám pomohou odhalit nákupní chování vašich zákazníků a vy získáte dokonalý přehled o tom, kde se nejčastěji pohybují.

heatmapy

REPORTING SHROMÁŽDĚNÝCH DAT

S využitím nejmodernějších technologií dokážeme sbírat potřebná data, která prostřednictvím analýzy následně pomohou k efektivnější a úspornější správě budovy. Na základě analýzy jsme vám schopni poskytnout optimalizaci stávajícího technického vybavení, upozornit na poruchy vám pomoct s plánováním spotřeby energií.

REPORTING SHROMÁŽDĚNÝCH DAT

POČÍTÁNÍ ZÁKAZNÍKŮ V JEDNOTKÁCH OC

Dokážeme pro vás zjistit přesné statistiky o počtu návštěvníků vstupujících do jednotlivých prodejen uvnitř obchodních center. Tato data pečlivě ukládáme a vy získáte přesný údaj o počtu zákazníků, který prodejny poskytují OC pro výpočet ceny nájmu jednotlivých obchodních jednotek.

POČÍTÁNÍ ZÁKAZNÍKŮ V JEDNOTKÁCH OC

MONITORING EFEKTIVITY PRÁCE A PRACOVNÍCH POSTUPŮ

Jak zvýšit ziskovost a efektivitu práce a zároveň ochránit na maximum citlivá data vaší společnosti? Správným nastavením monitoringu práce, který pro vás zajistíme jednoduše, rychle a eticky.

monitoring-efektivity

Kontaktujte nás

Zaujaly vás naše služby? 
Rádi pro vás vytvoříme řešení na míru vašich potřeb.

Kontaktujte nás

Položky označené * jsou povinnné.