LR pixel

POZNEJTE TRACKSYS

Účelem softwaru TrackSys je zajistit dohled nad korektností pokladních transakcí na jednotlivých pokladnách klienta. Primární důraz je kladen na dodržování interních předpisů a norem spojených s obsluhou zákazníka na pokladní přepážce.

TrackSys je integrační platforma, která v sobě kombinuje konkrétní podezřelé transakce a odpovídající úsek videozáznamu z kamerového systému. Přidanou hodnotou TrackSys je schopnost zobrazit v jednu chvíli jak video z konkrétní pokladny, tak účtenku vč. všech markovaných položek. Pro uživatele se tedy stává proces vyhodnocování podezřelých transakcí velice efektivním.

Pomocí TrackSys dnes dokážeme odhalit zneužití lístků z lahvomatů, nesprávně provedená storna položek z nákupu nebo i celého nákupu. Přátelské nákupy, které se vyznačují markováním levnějšího zboží, než se skutečně na páse objevuje nebo se dokonce některé z položek ani nenamarkují.

Software je navržen tak, aby do něj bylo možné napojit další systémy přes API rozhraní a sloužil tak jako výchozí platforma pro práci s více systémy najednou.

UNIKÁTNÍ ZPŮSOB KONTROLY POKLADNÍCH ÚČTENEK

TrackSys má schopnost analyzovat v jednu chvíli jak video z konkrétní pokladny, tak účtenku včetně všech markovaných položek. Systém dokáže odhalit případy, kdy dojde k namarkování levnějšího zboží, než jaké se skutečně na pokladním páse objevuje. TrackSys zachytí i zneužití lístků z lahvomatů nebo nesprávně provedená storna položek z nákupu.

KONTROLA POKLADNÍCH ÚČTENEK TRACKSYS

PROČ TRACKSYS?

  1. Získáte aktuální přehled o veškerých transakcích.
  2. Snížíte finanční ztráty.
  3. Prevence před machinací se zbožím nebo pokladním systémem.
  4. Rychlé a efektivní vyhodnocení podezřelých transakcí na jednom místě.
  5. Vše zaznamenáváno do video archivu pro případné šetření krádeže.

TRACKSYS

ALL IN ONE SOFTWARE

Software jsme navrhli tak, aby do něj bylo možné napojit další systémy třetích stran a sloužil tak jako výchozí platforma pro práci s více systémy najednou.

Api,,Application,Programming,Interface,,Software,Integration,Vector,Illustration

Kontaktujte nás

Zaujaly vás naše služby? 
Rádi pro vás vytvoříme řešení na míru vašich potřeb.

Kontaktujte nás

Položky označené * jsou povinnné.