LR pixel

PRŮMYSL A LOGISTIKA

M2C Space nahrazuje či vzdáleně řídí pracovní činnosti při správě budov a průmyslových objektů. Díky tomu sníží náklady na provoz i lidské zdroje. Systém zajistí také důkladnou analýzu dat, která usnadní vaše podnikatelské rozhodování.

foto solar

AUTOMATICKÁ RECEPCE

Hledáte způsob, jak urychlit odbavení návštěv na recepci a ušetřit přitom náklady? Nebo jen potřebujete zvýšit kapacitu pro odbavování? Naše e-Reception nahradí stávající fyzickou recepční a dokáže plně odbavit návštěvu, poradit s orientací po okolí, spojit se s helpdeskem M2C Space a poskytovat další služby přímo vám na míru. Získejte dokonalý přehled o evidenci návštěv.

erecepcni

M2C LOG DOKONALÝ PŘEHLED V LOGISTICKÝCH PROCESECH

M2C Log představuje komplexní softwarové řešení pro nejefektivnější zajištění bezpečnostních a logistických procesů na objektech. Umožňuje mít aktuální přehled o pohybu osob, vozidel, majetku a o veškerých logisticko-bezpečnostních procesech.

Zjistit více
logisticke-procesy

PREDIKTIVNÍ ÚDRŽBA OBJEKTU

Chcete včas podchytit mimořádné události a krizové situace? V oblasti měření a regulace (MaR) zajišťujeme vzdálenou správu systémů, obstaráme napojení záplavových čidel, tepelných a vodo čidel či jiných IoT technologií. Převezmeme za vás kompletně chod objektu, včas odhalíme potenciální poruchu či problém a vy ušetříte náklady za škody způsobené případnou havárií.

preditivni

AUTOMATIZACE PROCESŮ

Přijdou vám vaše logistické či provozní procesy zdlouhavé, neefektivní, a ještě k tomu příliš nákladné? Trávíte až příliš mnoho času papírováním? Automatizujte své firemní procesy. Získáte tím například možnost rychlejšího odbavení návštěv či komplexnější přehled nad děním v celém areálu. Kontaktujte nás pro nezávaznou analýzu a zhodnocení vašich provozních úspor.

zastarale-postupy

MONITORING PARKOVIŠTĚ

Potřebujete lepší přehled o obsazenosti parkovacích míst? Navigovat řidiče na volná místa či zabezpečit parkoviště před vandaly? Naše technologie umožňuje nejen efektivnější ochranu zaparkovaných vozů, ale také způsob, jak lépe využít existující parkovací místa. V případě incidentů nabízíme také možnost čtení SPZ a aktivní spolupráce s Policií. To vše bez nutnosti nákladného hardwaru nad každým parkovacím stáním.

monitoring-parokoviste

HLÍDÁNÍ DOPRAVNÍ SITUACE

Skrze kamerové systémy zajistíme hladký provoz a hlídání dopravní situace ve vašem objektu. Zabráníme tak zbytečným dopravním střetům a usměrníme neukázněné řidiče a jejich parkování na zákazu, či při blokování požárních nástupišť a hydrantů.

hlidani-dopravni-situace

MONITORING ODPADOVÉHO HOSPODÁŘSTVÍ

Smart senzory dokáží pomocí nasbíraných dat monitorovat a předpovědět zaplnění kontejnerů všech typů a velikostí. Díky tomu vám pomůžeme efektivně naplánovat automatizované plánování svozů a optimalizovat trasy. Pro řidiče svozů je navíc dostupná mobilní aplikace s navigací trasy svozů.

monitoring-odpadoveho-hospodarstvi

KONTROLA SERVISNÍCH ORGANIZACÍ

V pohodlí a na dálku lze kontrolovat úklidy a zabezpečení objektu, a to i služby vašich dodavatelů. Vy se zároveň můžete ujistit, zda jsou veškeré kontroly nastaveny tak, aby pokryly všechna podstatná rizika.

KONTROLA-SERVISNICH-ORGANIZACI

AUTOMATIZACE VSTUPŮ

K zajištění bezpečnosti a pohodlnosti vstupů do objektů vám pomohou naše automatizované senzory. Získáte dokonalý přehled o dění na vašem objektu a z jednoho místa bude možné vzdáleně ovládat závory, vstupní brány, rolety i karusely.

automatizace-vstupu

VZDÁLENÁ OSTRAHA OBJEKTU

Stále ještě platíte za nočního a víkendového hlídače? Fyzická ostraha ale provádí pravidelné kontroly vždy pouze v určenou dobu. My na váš objekt dohlédneme 24/7 prostřednictvím dohledového centra M2C Space a vy ušetříte náklady za fyzickou ostrahu a získáte možnost využít vaše kapacity lépe. V případě jakýchkoli potíží či incidentu okamžitě vyřešíme krizové situace, případně povoláme zásahovou službu, která problém vyřeší během několika minut.

Space

AUTOMATICKÁ VRÁTNICE

Přemýšlíte, jak modernizovat obsluhu vrátnice a ještě ušetřit nemalé provozní náklady za vrátného? Urychlíme za vás celý proces odbavení řidičů pomocí systému, který dokáže zaznamenávat registrační značky vozidel, načíst OP do čtecího zařízení a automaticky otevírat závory. Vy tak v reálném čase můžete sledovat, kdo se pohybuje ve vašem areálu, a zároveň včas zabránit vstupu nepovolených vozidel.

automaticka-vratnice

ODHALENÍ INTERNÍ ČI EXTERNÍ KRIMINALITY

Bezpečnostní hrozby přicházejí zvenku i zevnitř firmy. Zajistíme pro vás odpovídající technické zabezpečení, aby vás už nepřekvapily žádné krádeže ve skladech, logistice ani ve výrobě. Nainstalujeme vám kamerový systém napojený na chytré technologie, které samy ohlídají dané teritorium a dokážou rozpoznat kriminální činnost. Zpravidla klientovi ušetříme 30 % nákladů na odpis majetku.

odhaleni-interni-ci-externi

KONTROLOVÁNÍ BOZP, OOPP A PO

Převezmeme za vás kontrolu dodržování BOZP a veškerých bezpečnostních předpisů, jako je požární ochrana nebo používání ochranných pracovních prostředků. A to pomocí umělé inteligence a sofistikovaných kamer.

kontrola-bozp

PULT CENTRÁLNÍ OCHRANY (PCO A VPCO)

Napojíme váš objekt na pult centrální ochrany a vy tak získáte dokonalý přehled o dění v reálném čase. Kromě toho můžete samozřejmě počítat s video záznamy a zpětným vyhodnocením v případě nejrůznějších událostí, které vás mohou překvapit.

pult-centralni-ochrany

OCHRANA OSAMOCENÝCH ZAMĚSTNANCŮ

Už jste slyšeli o osobním hlídači M2C Inspect 2? Pohlídá za vás osamocené zaměstnance a spustí výstrahu v případě pádu, nehybnosti nebo vstupu do nebezpečné oblasti.

ochrana-osamocenych-zamestnancu

ZPRACOVÁNÍ KAMEROVÝCH ZÁZNAMŮ

Udála se ve vašem objektu mimořádná situace a potřebujete prošetřit, kdo je za vzniklý stav zodpovědný? Zpracujeme za vás kamerové záznamy jako podklad pro případné vyšetřování incidentu dle vašich požadavků.

 

ZPRACOVÁNÍ-KAMEROVÝCH-ZÁZNAMŮ

MONITORING POHYBU ZBOŽÍ A OSOB

Potřebujete znát přesnou polohu osob či zboží ve vnitřních prostorech? Upozorníme za vás dispečera na neobvyklé situace, jakými jsou nestandardní pohyb návštěvníků či jejich seskupování, a zajistíme pomoc v případě evakuace.

MONITORING POHYBU ZBOŽÍ A OSOB

REPORTING SHROMÁŽDĚNÝCH DAT

S využitím nejmodernějších technologií dokážeme sbírat potřebná data, která prostřednictvím analýzy následně pomohou k efektivnější a úspornější správě budovy. Na základě analýzy jsme vám schopni poskytnout optimalizaci stávajícího technického vybavení, upozornit na poruchy vám pomoct s plánováním spotřeby energií.

REPORTING SHROMÁŽDĚNÝCH DAT

MONITORING EFEKTIVITY PRÁCE A PRACOVNÍCH POSTUPŮ

Jak zvýšit ziskovost a efektivitu práce a zároveň ochránit na maximum citlivá data vaší společnosti? Správným nastavením monitoringu práce, který pro vás zajistíme jednoduše, rychle a eticky.

monitoring-efektivity

Kontaktujte nás

Zaujaly vás naše služby? 
Rádi pro vás vytvoříme řešení na míru vašich potřeb.

Kontaktujte nás

Položky označené * jsou povinnné.