LR pixel

ANALYTIKA PRO PRŮMYSL A LOGISTIKU

Díky analytickým nástrojům vám zajistíme nepřetržité monitorování zboží, osob i pracovní efektivity. Sesbíraná data následně prostřednictvím analýz použijeme k implementaci efektivnější a úspornější správě budovy.

aton_file_000000000105901_BEDBB84E57D9D84AA45A017350D9A68C

ZPRACOVÁNÍ KAMEROVÝCH ZÁZNAMŮ

Udála se ve vašem objektu mimořádná situace a potřebujete prošetřit, kdo je za vzniklý stav zodpovědný? Zpracujeme za vás kamerové záznamy jako podklad pro případné vyšetřování incidentu dle vašich požadavků.

 

ZPRACOVÁNÍ-KAMEROVÝCH-ZÁZNAMŮ

MONITORING POHYBU ZBOŽÍ A OSOB

Potřebujete znát přesnou polohu osob či zboží ve vnitřních prostorech? Upozorníme za vás dispečera na neobvyklé situace, jakými jsou nestandardní pohyb návštěvníků či jejich seskupování, a zajistíme pomoc v případě evakuace.

MONITORING POHYBU ZBOŽÍ A OSOB

REPORTING SHROMÁŽDĚNÝCH DAT

S využitím nejmodernějších technologií dokážeme sbírat potřebná data, která prostřednictvím analýzy následně pomohou k efektivnější a úspornější správě budovy. Na základě analýzy jsme vám schopni poskytnout optimalizaci stávajícího technického vybavení, upozornit na poruchy vám pomoct s plánováním spotřeby energií.

REPORTING SHROMÁŽDĚNÝCH DAT

MONITORING EFEKTIVITY PRÁCE A PRACOVNÍCH POSTUPŮ

Jak zvýšit ziskovost a efektivitu práce a zároveň ochránit na maximum citlivá data vaší společnosti? Správným nastavením monitoringu práce, který pro vás zajistíme jednoduše, rychle a eticky.

monitoring-efektivity

Kontaktujte nás

Zaujaly vás naše služby? 
Rádi pro vás vytvoříme řešení na míru vašich potřeb.

Kontaktujte nás

Položky označené * jsou povinnné.