LR pixel

M2C usiluje o bezpečnost vašich dětí v nákupních centrech

M2C usiluje o bezpečnost vašich dětí v nákupních centrech

Ztratit dítě v nákupním centru je noční můrou každého rodiče. Stačí jediný okamžik nepozornosti a vaše dítě může být náhle pryč. V M2C chápeme tyto obavy a právě proto jsme zahájili projekt zaměřený na zajištění maximální bezpečnosti vašich dětí při návštěvě nákupních center.

Naši kolegové ve Vratislavi pořádají setkání s dětmi v mateřských školkách a sdílí praktické rady pro chování v nákupních centrech. Naučí vaše děti, jak se správně chovat na parkovišti, při používání eskalátorů a výtahů, a co dělat, když se někdo ztratí.

Přednášky vede náš kolega Marcin Walkowiak, který má dlouholeté zkušenosti s prací v oblasti bezpečnosti. Jako otec dvou chlapců rozumí, jaké obavy a výzvy může návštěva nákupního centra přinést. Jeho přednášky nejsou jen pouhým sdílením informací, jsou to interaktivní setkání, která mají za cíl dětem dodat jistotu a vědomosti potřebné k bezpečnému výletu do nákupního centra.

Jsme hrdi na to, že tento projekt nyní rozšiřujeme nejen ve Vratislavi, ale také do našich dalších poboček. Děkujeme za vaši podporu a jsme nadšení, že můžeme společně směřovat k dalším krokům ve zlepšování bezpečnosti našich nejmenších návštěvníků.


Kontaktujte nás

Zaujaly vás naše služby? 
Rádi pro vás vytvoříme řešení na míru vašich potřeb.

Kontaktní formulář

Zadejte název své firmy nebo IČO

nebo

Položky označené * jsou povinné.