LR pixel

Výhody outsourcingu správy budov

Výhody outsourcingu správy budov

Outsourcing facility managementu je skvělým řešením pro podniky, které nemají možnost si vytvořit vlastní oddělení pro správu budovy. Facility management je klíčovým prvkem pro úspěšný provoz jakéhokoli podniku bez ohledu na jeho velikost. Jeho hlavními výhodami jsou zajištění hladkého provozu, spokojenost zaměstnanců i zákazníků a vytvoření bezpečného pracovního prostředíz hlediska zdraví i možných rizik. 

Facility management outsourcing 

Outsourcing facility managementu je strategickým rozhodnutím, které umožňuje firmám zaměřit se na své klíčové aktivity a dosáhnout vyšší efektivity i úspěšnosti. Podniky tak profitují z odborných znalostí a zkušeností externího týmu, který se na danou oblast přímo specializuje. To otevírá prostor pro optimalizaci procesů, snížení nákladů a získání dalšího času pro hlavní činnost. Outsourcing správy zařízení tedy přináší efektivitu, kvalitu a kvalifikovaný přístup, který podporuje růst a úspěch jakéhokoli podniku. 

 

Zajištění vysoké kvality správy budovy 

Outsourcování na poskytovatele služeb, který se specializuje na jednu konkrétní oblast, jako je v tomto případě správa zařízení, přináší zvýšenou kvalitu dodávaných služeb. Když si najmete odborníky v daném odvětví, můžete očekávat, že vám poskytnou vysokou úroveň servisu. Tito profesionálové prošli školeními a seznámili se se všemi důležitými aspekty správy budov, včetně technické údržby, plánování, řízení rizik, bezpečnosti apod. 

 

Tip: Přečtěte si náš článek Vzdálený dohled Space mění pohled na správu budov. 

Významné úspory a efektivní provoz 

Outsourcing facility managementu může pro organizaci představovat významné úspory, jelikož náklady spojené se školením zaměstnanců a provozem přenáší na poskytovatele služeb. Ačkoliv se za outsourcing platí, tato částka je výrazně nižší ve srovnání s náklady spojenými s vytvářením a udržováním vlastního facility oddělení. 

 

Flexibilní a konzistentní služby sledující trendy 

Hlavním rozdílem mezi interní a outsourcovanou správou budov je skutečnost, že interní správa může stagnovat a být nekonzistentní. Nemusí být přizpůsobená novým tržním trendům a technologiím a nemusí se pravidelně aktualizovat. Naopak outsourcování správy budov zajišťuje vaší organizaci flexibilní a konzistentní služby, jelikož poskytovatelé tohoto servisu jsou v kontaktu s nejnovějšími trendy a inovacemi. Jsou schopní se přizpůsobit, aby vám poskytli nejlepší dostupné možnosti. 

 

Individuálně přizpůsobená řešení  

Outsourcingové společnosti mohou majitelům nemovitostí nabídnout na míru přizpůsobená řešení. Ti pak mají možnost vybrat si konkrétní služby, které potřebují, a upravit je dle svých individuálních požadavků a podnikatelských potřeb. Například mají možnost zvolit si, zda potřebují zajištění údržby budov, správu bezpečnosti, řízení energetických zdrojů nebo další specifické služby, které odpovídají jejich konkrétním potřebám.  

Tip: Přečtěte si náš článek Moderní pult centralizované ochrany – nejen pro váš klidný spánek. 

Zaměřte se na klíčové aktivity a snižte náklady 

Outsourcing správy budov tedy podnikům přináší mnoho výhod. Zajišťuje hladký provoz, spokojenost zaměstnanců i zákazníků a vytváří bezpečné pracovní prostředí. Strategické outsourcování umožňuje firmám zaměřit se na klíčové aktivity, optimalizovat procesy a snížit náklady.  

Rozhodli jste se pro facility management outsourcing? 

Jsme ideálním partnerem pro komplexní správu nemovitostí a postaráme se o bezproblémový provoz vaší budovy. Nabízíme široké spektrum služeb integrovaného facility managementu, jedná se například o: 

  • úklid, 
  • údržbu, 
  • zabezpečení,  
  • využití smart technologií. 

Naše komplexní zabezpečení objektů zahrnuje fyzickou ostrahu a kvalifikovaný personál. Navíc prostřednictvím dohledového centra Space poskytujeme i vzdálený monitoring a rychlou reakci na bezpečnostní události. Kontaktujte nás a my splníme vaše potřeby i očekávání. 


Kontaktujte nás

Zaujaly vás naše služby? 
Rádi pro vás vytvoříme řešení na míru vašich potřeb.

Kontaktní formulář

Zadejte název své firmy nebo IČO

nebo

Položky označené * jsou povinné.