LR pixel

Technická údržba

Jsme předním poskytovatelem profesionálních služeb v oblasti údržby. Služby zajišťují naši vlastní odborníci, díky kterým budete mít technickou správu budovy bez starostí. Provádíme údržbu technologií, zařídíme potřebné kontroly, revize i preventivní údržby. Jsme vám k dispozici v případě havárií či krizových situací, kdy je naše mobilní jednotka schopna rychle reagovat a zasáhnout.

projekcni a stavebni
údržba

Technická správa

Zajistíme technickou způsobilost vašich budov, vybavení a zařízení nezbytných k provozu. Nastavíme vhodný systém, který ušetří jak váš čas, tak i vaše investice. V rámci technické správy zajistíme nejen služby revize a odborných prohlídek, ale také administrativní a podpůrné služby, energetické služby, odpadové hospodářství, projekční a stavební práce a mnoho dalšího.

Mám zájem
technická zpráva
udržba

Servis, revize a odborné prohlídky

Díky dlouholeté praxi v oboru a a kvalitnímu týmu proškolených pracovníků pro vás zajistíme kontrolní prohlídky i odborný servis. Pro některá zařízení jsou pravidelné revize doporučovány, někdy dokonce vyžadovány zákonem. V rámci zachování správné funkčnosti vašich zařízení pro vás budeme spolehlivým partnerem pro servis a údržbu.

Mám zájem
servis, revize
servis, revize

Preventivní údržba

Víte, že díky efektivní prevenci poruch si ušetříte spoustu času, financí i potíží v provozu? Nastavíme vám program preventivní údržby na míru nebo pro vás optimalizujeme váš stávající plán a pomůžeme maximalizovat produktivitu vašeho podniku. Zajistíme kontrolu technických zařízení budovy a dalšího vybavení, jako jsou výtahy, osvětlení, EZS nebo topení.

Mám zájem
preventivni
preventivni

Projekční a stavební práce

Provádíme zajištění menších i větších investičních celků stavebního charakteru, včetně vytvoření projektové dokumentace a stavebního dozoru. Navrhneme a zajistíme pro vás výstavbu a přizpůsobení pracovišť tak, aby vyhovovaly vašim potřebám. Poskytujeme také speciální služby a řízený space management. V rámci komplexních stavebních a projekčních služeb nabízíme například – zednické a SDK práce, instalatérské práce, topenářské a plynařské práce, vytváření projektové dokumentace včetně zajištění všech legislativních požadavků dle zakázky a stavební dozor.

Mám zájem
projekcni a stavebni prace
projekcni a stavebni

Odpadové hospodářství a ekologie

Zabýváme se také řízením procesu odpadového hospodářství. Řídíme a vedeme dokumentaci a reporting vůči státním organizacím. Vybíráme organizace s oprávněním k likvidaci odpadů na lokální úrovni. Za pomoci technologických novinek jsme schopni vám zoptimalizovat náklady spojené s odpady a jejich svozem. Dokážeme na dálku monitorovat zaplněnost vašich odpadových nádob jakýchkoliv typů a velikostí a navrhnout tak ideální dobu svozu.

Mám zájem
odpadové hospodářství
odpadové hospodářství a ekologie

Nevybrali jste si z nabídky služeb?

Zajímají vás technologické inovace ze světa facility managementu a zabezpečení? Nebo potřebujete zefektivnit firemní procesy a zvýšit svou konkurenceschopnost?

Od toho je tu M2C Space.

Zjistit více
ID.02.05

Kontaktujte nás

Zaujaly vás naše služby? 
Rádi pro vás vytvoříme řešení na míru vašich potřeb.

Kontaktní formulář

Zadejte název své firmy nebo IČO

nebo

Položky označené * jsou povinné.