LR pixel

M2C je součástí programu Erasmus+

M2C je součástí programu Erasmus+

M2C je  hostitelskou organizací pro pracovní stáže v rámci programu Erasmus+ , a v našem týmu jsme již přivítali více než 80 studentů. V současné době ukončujeme čtyřměsíční program stáží a připravujeme se na zahájení nového v červnu.

Naše stáže nabízejí studentům z Evropy a dokonce i z USA skvělou příležitost získat cenné pracovní zkušenosti v naší organizaci. Poskytujeme podpůrné a dynamické prostředí, kde mohou stážisté uplatnit své znalosti, rozvíjet nové dovednosti a podílet se na reálných projektech.

Ve společnosti M2C věříme v sílu mezinárodní výměny a kulturní rozmanitosti. Prostřednictvím našich stáží v rámci programu Erasmus se snažíme vytvořit oboustranně prospěšnou zkušenost jak pro naše stážisty, tak pro náš tým. Je to příležitost učit se jeden od druhého, sdílet perspektivy a podporovat globální myšlení.

Pokud jste student, který chce posílit svůj profesní rozvoj, rozšířit si obzory a ponořit se do dynamického pracovního prostředí, zvažte, zda se k nám nepřipojit na pracovní stáž Erasmus+ ve společnosti M2C. Vítáme motivované jedince, kteří se chtějí učit, rozvíjet a pozitivně ovlivňovat dění.


Kontaktujte nás

Zaujaly vás naše služby? 
Rádi pro vás vytvoříme řešení na míru vašich potřeb.

Kontaktní formulář

Zadejte název své firmy nebo IČO

nebo

Položky označené * jsou povinné.