LR pixel

Upgradovali jsme pochůzkový systém M2C Check, podpora bezpečnostního týmu je nyní ještě rychlejší a efektivnější

Upgradovali jsme pochůzkový systém M2C Check, podpora bezpečnostního týmu je nyní ještě rychlejší a efektivnější

M2C Check, neboli pochůzkový elektronický systém sloužící k vykazování správně vykonávané činnosti pracovníků ostrahy, se dočkal upgradu. Nově jsme zavedli podporu bezpečnostního týmu a v rámci boje proti přenosu nákazy Covid-19 možnost vzdálené kontrolní činnosti přes videohovor aplikace Viber.

V praxi to funguje tak, že bezpečnostní manažer má nainstalovanou aplikaci Viber ve svém pracovním telefonu, či notebooku, přes který lze zavolat na aplikaci Viber nainstalovanou v pochůzkovém mobilním telefonu s aplikací M2C Check. Pokud zaměstnanec ostrahy potřebuje podporu od svého bezpečnostního manažera, kdy věc nesnese odkladu a je zapotřebí ji řešit ihned, přijme videohovor od svého nadřízeného a může na základě pokynů přepínat mezi přední a zadní kamerou telefonu. Bezpečnostní manažer má v tu chvíli možnost vidět v reálném čase stav objektu a vydávat jasné pokyny na základě vyhodnocení nenadálé situace. Touto cestou lze také provádět podpůrnou kontrolní činnosti na zajištění správného výkonu služby, dle smluvních podmínek.

Řešení má hned několik výhod. Ušetří manažerovi spoustu času, zejména při krizových situacích, kdy je zapotřebí, aby byl manažer rychle přítomný na objektu. Interní inspektor, má možnost ověřit více objektů rychleji a efektivněji. Navíc lze tímto způsobem ušetřit náklady v provozu, kdy se např. prodlouží životnost služebních vozidel a mohou se tím snížit náklady na pohonné hmoty. Je ale třeba připomenout, že tento způsob kontroly nenahrazuje klasickou kontrolní činnost bezpečnostních manažerů a interních inspektorů, zvlášť v případech provádění hloubkových kontrol nebo kontrol dodržování předpisů BOZP na jednotlivých objektech.

 


Kontaktujte nás

Zaujaly vás naše služby? 
Rádi pro vás vytvoříme řešení na míru vašich potřeb.

Kontaktní formulář

Zadejte název své firmy nebo IČO

nebo

Položky označené * jsou povinné.