LR pixel

Rozhovor: Václav Procházka s námi táhne za jeden provaz už více jak 15 let

Rozhovor: Václav Procházka s námi táhne za jeden provaz už více jak 15 let

Vyzpovídali jsme našeho kolegu, který v M2C působí již dlouhá léta. Dozvíte se, co se za tu dobu změnilo a v čem vidí největší pokrok kupředu.

Působíte u společnosti už 16 let, vybavíte si vaše začátky?

U společnosti pracuji necelých 16 let a začátky byly opravdu zajímavé. Přišel jsem do nového prostředí a kolektivu, který byl zde na Smíchově skvělý. Sice technologie nebyly jako dnes, ale i tak jsem se naučil spousty nových věcí. Začínal jsem jako dispečer a práce a informací bylo opravdu dost, ale díky skvělým lidem, kteří zde pracovali jsem se do systému začlenil poměrně brzy. Zažil jsem zde situace, které bych jako zákazník nezažil (požár, evakuace, záchrana lidského života a bohužel i smrt), ale na druhou stranu jsem zde zažil i spousty veselých příhod, jak s kolegy, tak nás občas pobavil i zákazník. Na staré časy vzpomínám rád 😊.

Jak se fungování společnosti za tu dobu změnilo?

Jelikož ve společnosti působím již tolik let, tak docela ano. Myslím, že vše se mění, a to z důvodu nových technologií a požadavkům klientů. Ve společnosti jsou stále dobří lidé, které jsem poznal, když jsem nastupoval např. Tomáš Exler. Vlastně díky Tomášovi jsem zde a tímto bych mu chtěl i poděkovat. Pro mě je Tomáš Exler taková stálice, podpora a motivace pro ostatní.  Jsou zde i další lidi, kterých si vážím a které znám díky společnosti několik let: Můj BM Roman Bašta, kolega Kročil, komplet tým zde na Smíchově a další lidi, kteří působí v naší společnosti. Za mě funguje společnost stále dobře a snaží se posouvat stále kupředu a jdeme s dobou.

V čem vnímáte největší pokrok kupředu? (Například technologie, které používáte nebo přístup

zaměstnavatele, obor Security, náplň práce, spolupráce s klientem, cokoliv vás napadne..)

Tak samozřejmě jsou to v první řadě technologie ať už je to PC na kterém vedeme POPS (dříve se psalo na papír 😊), EPS,EZS, MAR všechny technologie jsou moderní a práci nám usnadňují.

Co byste v rámci pracovního života doporučil svému mladšímu já před 10 lety?

Pravděpodobně nic, nic bych neměnil, protože jsem zde získal spoustu zkušeností, přátel i kariérní růst. V dnešní době je těžké najít zaměstnaní, kde budete mít jistotu stálého příjmu, stabilní zaměstnání, a hlavně super kolektiv.

Vybavíte si za dobu svého působení u M2C zajímavý či vtipný příběh, o který byste se s námi podělil?

Tak vtipných situací a příběhů je mnoho a pravděpodobně bych potřeboval více stránek😊 Zajímavých je také spousta, ale pokud se chcete pobavit, tak se přijeďte podívat na Nový Smíchov a nechte si zavolat BM p. Baštu a zásahovou jednotku p. Grundzu a uvidíte sami (výškový nepoměr)


Kontaktujte nás

Zaujaly vás naše služby? 
Rádi pro vás vytvoříme řešení na míru vašich potřeb.

Kontaktní formulář

Zadejte název své firmy nebo IČO

nebo

Položky označené * jsou povinné.