LR pixel

Na vzdálený dohled M2C Space se napojují další objekty

Na vzdálený dohled M2C Space se napojují další objekty

M2C Space nezahálelo ani během koronavirové krize, ba naopak, o služby vzdálené obsluhy objektů roste zájem. Na Slovensku jsme aktuálně připojili nový objekt a probíhají přípravy na připojení dalších tří. U nově připojeného objektu, obchodního centra, se služba vzdáleného dohledu týká podpory ostrahy obchodního centra. Vzdáleně monitoruje ostrahu provádějící obchůzku a současně celý objekt, který fyzická ostraha v době obchůzky nemůže sledovat. Zároveň hlídá výstupy z EPS a EZS.

Dalšími objekty, které se připravují na připojení k M2C Space jsou dvě velké administrativní budovy a jeden průmyslový objekt. Na nich se plánuje poskytování podobných služeb tj. podpora fyzické ostrahy, průběžná kontrola a dohled práce operačního pracovníka ve službě, dohled v čase obchůzek v hodin v hodinových intervalech, kontrola provedení poplachu EPS a EZS, prověření funkčnosti technologií apod.

V České republice má M2C rozjednáno hned několik projektů – dva průmyslové objekty, jeden ve Šluknově a druhý u Kolína, dvě obchodní centra, autosalón, administrativní budovu a logistický areál v Praze. Na jednom z obchodních center se na přání klienta připravuje využití analytické zpracování dat ve dvou režimech. Během dne se bude monitorovat počet lidí vstupujících a opouštějících prostor OC a do jednotlivých obchodních jednotek. V noci, kdy je OC zavřené, se analytické softwary naopak nastaví tak, aby byl celý objekt zabezpečen proti narušení prostoru a vniknutí nepovolané osoby. Pokud by se tak stalo, tak se v dohledovém centru M2C Space okamžitě spustí alarm a operátor vysílá na místo zásahovou jednotku nebo kontaktuje Policii ČR.

Rozsah poskytovaných služeb vzdáleného dohledu M2C Space je velmi široký a rozmanitý. M2C se navíc snaží každému klientovi nabídnout v rámci poskytovaných služeb vždy ještě něco navíc. Nějakou přidanou hodnotu, buď v podobě poskytování marketingových dat, tvorbu inteligentních reportů nebo hlídání MaRky, kontroly čidel teploty, stavy měřidel a jejich vyhodnocování apod.

Ukázky služeb komplexního Facility Managementu, které přinášejí úsporu nákladů díky vzdálené efektivní správě objektu, mohou nově klienti M2C shlédnout v novém showroomu dohledového centra M2C Space.

 


Kontaktujte nás

Zaujaly vás naše služby? 
Rádi pro vás vytvoříme řešení na míru vašich potřeb.

Kontaktní formulář

Zadejte název své firmy nebo IČO

nebo

Položky označené * jsou povinné.