LR pixel

M2C e-Reception jede v Toyotě na plný plyn

M2C e-Reception jede v Toyotě na plný plyn

Toyota Motor Manufacturing Czech Republic (TMMCZ) v Kolíně uvedla do provozu M2C e-Reception, která jejím zaměstnancům a návštěvám usnadní a urychlí registraci při vstupu do objektu.

„V rámci implementace M2C e-Reception došlo k propojení našeho SW a interního řídícího SW společnosti Toyota, kdy jsme vhodným řešením dosáhli plné integrace do systému klienta. V současné době tak mohou zaměstnanci Toyota nadále využívat pro sjednávání návštěv SW rozhraní, na které byli doposud zvyklí. Pro klienta jsme rovněž vytvořili automatický dotazník spokojenosti, kdy každé návštěvě je po navrácení přístupové karty odesílán prostřednictvím emailu dotazník spokojenosti, který následně vyhodnocujeme“ říká Antonín Svoboda, ředitel divize technologii společnosti M2C.

A jak hodnotí využití M2C e-Reception Tomáš Paroubek, PR, External affairs, Health & Safety Manager společnosti TMMCZ ? “ M2C e-Reception využíváme v každodenním provozu, kde nám prostřednictvím našeho interního operačního SW pomáhá řídit pozvánky, registraci a příchod návštěv. Systém automaticky vydává přístupové karty a obratem informuje našeho zaměstnance o čekající návštěvě na recepci. M2C e-Reception nám mimo jiné také řeší registraci a navigaci budoucích zaměstnanců, kteří například přicházejících na vstupní lékařské prohlídky do našeho zdravotního centra“.

A Antonín Svoboda dodává. „V rámci dalších fází vývoje připravujeme rozšíření funkcionality, jako jsou – náhrada zapomenuté / ztracené karty, náhrada jídelního lístku a další funkce, které budou pomáhat v automatizaci objektu.“

 


Kontaktujte nás

Zaujaly vás naše služby? 
Rádi pro vás vytvoříme řešení na míru vašich potřeb.

Kontaktní formulář

Zadejte název své firmy nebo IČO

nebo

Položky označené * jsou povinné.