LR pixel

INNOVIS představil své technologie v oblasti prevence kriminality

INNOVIS představil své technologie v oblasti prevence kriminality

V moderních prostorách Magenta Experience Center se včera uskutečnil Kulatý stůl s názvem Využití umělé inteligence v oblasti prevence kriminality. Akce, které se zúčastnili starostové a vedoucí sekcí bezpečnosti, inovací a IT měst a obcí Středočeského kraje, proběhla pod záštitou brigádního generála JUDr. Václava Kučery, ředitele Krajského ředitelství policie Středočeského kraje. S inspirativními přednáškami na ní vystoupili zástupci Policie ČR, Ministerstva vnitra, Krajského úřadu Středočeského kraje a odborníci na kybernetickou bezpečnost a umělou inteligenci.

S konkrétními ukázkami využití umělé inteligence v oblasti prevence kriminality se na akci prezentovali i zástupci společnosti Innovis.

Jak se s prevencí bezpečnosti vypořádali v severočeském městě Bílina a jaké technologie při tom byly použity seznámil účastníky akce ve formě Případové studie Projektový manažer Jan Čulík. O fungování inovativního zařízení e-Reception, jeho přínosech, výhodách a možnostech využití následně ve své přednášce pohovořila Business Development Manager Kateřina Kulíšková. Účastníci akce si navíc při příchodu mohli vyzkoušet registraci a odbavení prostřednictvím tohoto zařízení.


Kontaktujte nás

Zaujaly vás naše služby? 
Rádi pro vás vytvoříme řešení na míru vašich potřeb.

Kontaktní formulář

Zadejte název své firmy nebo IČO

nebo

Položky označené * jsou povinné.