LR pixel

Chcete mít dokonalý přehled v logistických procesech? Objevte M2C Log

Chcete mít dokonalý přehled v logistických procesech? Objevte M2C Log

M2C Log nabízí komplexní softwarové řešení pro nejefektivnější zajištění bezpečnostních a logistických procesů v objektech. Vhodný je zejména pro výrobní a logistické areály či administrativní budovy.

Díky němu máte aktuální přehled o pohybu osob, vozidel, majetku a o veškerých logisticko-bezpečnostních procesech bez ohledu na to, kde se zrovna nacházíte.

Filip Ryšavý, Technical Director M2C k tomu dodává: „Díky své modulární a flexibilní struktuře je jednoduše přizpůsobitelný konkrétním požadavkům jednotlivých zákazníků a to včetně jazykových mutací. Elektronická evidence umožňuje klientovi kdykoliv jednoduše vyhledat potřebná data a dále s nimi pracovat“.

Chytré odbavovací systémy v areálech mají zelenou

Velké možnosti pro nákladní parkoviště představují chytré systémy v průmyslových areálech, které nejen zajistí stání před vykládkou či nakládkou, ale navíc umí „vyvolat“ kamiony k rampě, regulovat jejich tok nebo je automaticky vpustit do průmyslového areálu. A vzrůstající zájem firem o zavádění těchto technologií registruje i David Pulkert, Business Director CZ společnosti M2C. „Stále se nám množí poptávky po zajištění celého projektu autonomní vrátnice s řízením odstavného parkoviště a další projekty, kde SW M2C Log plně nahrazuje nebo doplňuje procesy logistiky. Je to hlavně z důvodu eliminace chybovosti lidského faktoru a snahy o digitalizaci logistických procesů. Za všechny bych zmínil společnost Foxconn, která využívá nejširší portfólio modulů softwaru M2C Log“.

M2C Log přináší uživatelům celou řadu benefitů. Jedná se zejména o automatizaci, urychlení a zjednodušení odbavení návštěv či logistických a provozních procesů v objektu.

Zákazníci rovněž velmi ocení zvýšení bezpečnosti objektu, jednotnou evidenci, přehledný reporting, snadné vyhledávání v historii a možnosti tvorby statistik.

 


Kontaktujte nás

Zaujaly vás naše služby? 
Rádi pro vás vytvoříme řešení na míru vašich potřeb.

Kontaktní formulář

Zadejte název své firmy nebo IČO

nebo

Položky označené * jsou povinné.