Facility Management sk 

M2C ponúka profesionálny facility management v širokom spektre zameraní.

Súčasťou chodu každej firmy je rad procesov a činností, ktoré priamo nesúvisia s jej hlavnými aktivitami. Aby ste sa mohli plne sústrediť na svoj kľúčový biznis, ponúkame facility management ako komplexný súbor podporných služieb určených pre správu budov a nehnuteľného majetku. Cieľom facility managementu je dosiahnutie čo najvyššej efektivity chodu vašich nehnuteľností pri zachovaní nízkych prevádzkových nákladov a vysokého komfortu vás i všetkých vašich zamestnancov.

Či už sa jedná o malé jednotky, komerčné, priemyselné alebo logistické areály, naši špecializovaní pracovníci, silné technické zázemie a dlhoročné skúsenosti, vám zaručí špičkovú starostlivosť.

M2C zamestnáva odborníkov, ktorí sú členmi medzinárodnej asociácie IFMA (International Facility Management Association).

Ponúkame široké spektrum služieb od kombinácie údržbových a bezpečnostných servisov až po komplexný facility management. Pre klientov spracujeme audit nákladov vynaložených na celkovú správu budovy. Výsledkom auditu sú návrhy konkrétnych riešení úspor. Audit nákladov pre vás pripravíme zdarma a nezáväzne. Riadime sa EÚ normou CSN EN 15 221, ktorá zjednocuje doposiaľ nejednotnú terminológiu a definície, prináša návod, ako pripraviť zmluvu na dodávku služieb. (CSN EN 15 221-1 "Facility management - Termíny a definície" CSN EN 15 221-2 "Facility management - Sprievodca prípravou FM zmlúv")

Facility management služby:

Už niekoľko rokov úspešne spájame fyzickú ochranu a technologické riadenie čo prináša ekonomickú úsporu, integráciu pod jedného dodávateľa a súbežne vyššie ohodnotenie kvalifikovaných pracovníkov.

Dalšie informácie z oblasti facility managementu:

Formularz kontaktowy - usługi

Kontaktujte nás:
G+
Gmail
Pinterest
linkedin
1
*
 
2
*
 
3
*
 
4
*

Kontakty

Mark2 Corporation FM Poland

Ostrobramska 75c, 04-175 Warszawa

Żółkiewskiego 37/41, 87-100 ToruńCompany Reception: 

Tel.: 

Business Department: sales.poland@m2c.eu

Company reception: biuro.pl@m2c.eu

Inspektor ochrony danych: pl.dpo@m2c.eu

Rekrutacja pracowników

M2C Group HR & Office manager

Ewa Krzyżanowska

 

Tel.:
+48 500 798 721

 

E-mail:
praca.pl@m2c.eu

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych

© Copyright Mark2 Corporation Czech a.s., Webdesign FlexiSystems: e-learning, Web Development, CMS FlexiSite. All Rights reserved.

...
This website uses to provide services and traffic analysis cookies. Confirming using consent. Ok More information