Facility Management sk 

M2C ponúka profesionálny facility management v širokom spektre zameraní.

Súčasťou chodu každej firmy je rad procesov a činností, ktoré priamo nesúvisia s jej hlavnými aktivitami. Aby ste sa mohli plne sústrediť na svoj kľúčový biznis, ponúkame facility management ako komplexný súbor podporných služieb určených pre správu budov a nehnuteľného majetku. Cieľom facility managementu je dosiahnutie čo najvyššej efektivity chodu vašich nehnuteľností pri zachovaní nízkych prevádzkových nákladov a vysokého komfortu vás i všetkých vašich zamestnancov.

Či už sa jedná o malé jednotky, komerčné, priemyselné alebo logistické areály, naši špecializovaní pracovníci, silné technické zázemie a dlhoročné skúsenosti, vám zaručí špičkovú starostlivosť.

M2C zamestnáva odborníkov, ktorí sú členmi medzinárodnej asociácie IFMA (International Facility Management Association).

Ponúkame široké spektrum služieb od kombinácie údržbových a bezpečnostných servisov až po komplexný facility management. Pre klientov spracujeme audit nákladov vynaložených na celkovú správu budovy. Výsledkom auditu sú návrhy konkrétnych riešení úspor. Audit nákladov pre vás pripravíme zdarma a nezáväzne. Riadime sa EÚ normou CSN EN 15 221, ktorá zjednocuje doposiaľ nejednotnú terminológiu a definície, prináša návod, ako pripraviť zmluvu na dodávku služieb. (CSN EN 15 221-1 "Facility management - Termíny a definície" CSN EN 15 221-2 "Facility management - Sprievodca prípravou FM zmlúv")

Facility management služby:

Už niekoľko rokov úspešne spájame fyzickú ochranu a technologické riadenie čo prináša ekonomickú úsporu, integráciu pod jedného dodávateľa a súbežne vyššie ohodnotenie kvalifikovaných pracovníkov.

Dalšie informácie z oblasti facility managementu:

Формуляр за контакт – услуга

Kontaktujte nás:
G+
Gmail
Pinterest
linkedin
1
*
 
2
*
 
3
*
 
4
*

Контакт

M2C Services Bulgaria EOOD, М2С Сървисис България ЕООД

Sofia 1680, Vitosha district, 94 Ralevitsa Str. Atelie No. 7 and Atelie No. 8. - ул. “Ралевица “ 94, Ет.1, ателие 7 и 8, София 1680

Recepce společnosti: 

Tel.: 

Теодор Петров Оперативен мениджър
+359 876 356 097t.petrov@m2c.eu

Савин Моллов - технически мениджър:
+359 876 807 475S.Mollov@m2c.eu

Отдел продажби: sales.bg@m2c.eu

Длъжностно лице по защита на данните
bg.dpo@m2c.eu

Kontakt pro média:  biuro.pl@m2c.eu

Vaše podněty a připomínky zasílejte na emailovou adresu: 

Datová schránka: 

Отдел Човешки ресурси:

Теодора Петрова

Phone: +359 878 316 986

E-mail: t.petrova@m2c.eu

Елисавета Тодоринова

Phone: +359 878 316 954

E-mail: e.todorinova@m2c.eu

...
This website uses to provide services and traffic analysis cookies. Confirming using consent. Ok More information