Kariéra
Nabídka:

Facility management

 

M2C nabízí profesionální facility management v širokém spektru zaměření. 

Součástí chodu každé firmy je řada procesů a činností, které přímo nesouvisejí s jejími hlavními aktivitami. Abyste se mohli plně soustředit na svůj klíčový byznys, nabízíme facility management jako komplexní soubor podpůrných služeb určených ke správě budov a nemovitého majetku. Cílem facility managementu je dosažení co nejvyšší efektivity chodu vašich nemovitostí při zachování nízkých provozních nákladů a vysokého komfortu vás i všech vašich zaměstnanců.

Ať už se jedná o malé jednotky, komerční, průmyslové nebo logistické areály, naši specializovaní pracovníci, silné technické zázemí a dlouholeté zkušenosti, vám zaručí špičkovou péči.

M2C zaměstnává odborníky, kteří jsou členy mezinárodní asociace IFMA (International Facility Management Association).

Nabízíme široké spektrum služeb od kombinace údržbových a bezpečnostních servisů až po komplexní facility management. Pro klienty zpracujeme audit nákladů vynaložených na celkovou správu budovy. Výsledkem auditu jsou návrhy konkrétních řešení úspor. Audit nákladů pro vás připravíme zdarma a nezávazně. Řídíme se EU normou ČSN EN 15 221, která sjednocuje doposud nejednotnou terminologii a definice, přináší návod, jak připravit smlouvu na dodávku služeb. (ČSN EN 15 221-1 "Facility management - Termíny a definice„ČSN EN 15 221-2 "Facility management – Průvodce přípravou FM smluv„)

Facility management a bezpečnost

Již několik let úspěšně spojujeme fyzickou ostrahu a technologickou správu což přináší ekonomickou úsporu, integraci pod jednoho dodavatele a souběžně vyšší ohodnocení kvalifikovaných pracovníků.

Obchodní oddělení:
234 033 333
M2C - Facility management
Pomáháme
imageMapa
© 2012 Mark2 Corporation Czech a.s.
© 2012 MPresent | Tvorba www stránek, redakční systém - www.EDITUJ.cz | webdesign MPRESENT s.r.o. 2012
Google+
m2c openhome