Kariéra
Nabídka:

Pomáháme

Jsme si vědomi své společenské odpovědnosti. Spolupracujeme na řadě charitativních projektech a podporujeme nezisková sdružení a organizace. V rámci CSR strategie jsme založili nadační fond M2C Foundation, spustili projekt Bezpečná cesta, nabízíme 200 pracovních pozic handicapovaným a snižováním uhlíkové stopy společnosti podporujeme ekologii.

M2C Foundation
 

M2C Foundation

Nadační fond M2C Foundation  vznikl v úzké spolupráci s Fakultou biomedicínského inženýrství ČVUT v Praze a jeho cílem je je podporovat studenty při vývoji nových technologií pro potřebné.Vždy dvakrát za rok vybere fond vhodný projekt a vyhlásí soutěž pro studentské týmy.

 

V roce 2014 se podařilo úspěšně zakončit první projekt, v rámci kterého byla ve spolupráci s mateřskou školou Pink Crocodile vyvinuta webová výuková aplikace určená dětem s postižením. Podívejte se na reportáž, kterou o vzniklé aplikaci natočila TV Barrandov v odkazu zde.

Cílem M2C Foundation je zapojit mladé talentované lidi do užitečných projektů a poskytnout jim také relevantní praxi. Projekty M2C Foundation se nezaměřují pouze na neziskové organizace pomáhající dětem s postižením, ale i na organizace, které se zaměřují na pomoc dalším potřebným skupinám včetně seniorů.

Bezpečná cesta

Bezpečná cesta je dlouhodobý projekt naší strategie CSR, který na cestě pomáhá každému, kdo pomoc potřebuje. V jeho rámci realizujeme tyto dílčí projekty:

Bezpečně na kole

Preventivně-bezpečnostní projekt, který je směřovaný na děti základních škol. Probíhá ve vybraných obchodních centrech a na základních školách v rámci celé České republiky.

Aplikace HELP

Aplikace Help je naším vlastním jedinečným komunikačním nástrojem. Usnadňuje komunikaci a jejím uživatelům dává možnost být v nepřetržitém kontaktu. Jedním stiskem tlačítka odešle textovou zprávu, fotografii, kontaktuje nehodovou službu a lokalizuje uživatele telefonu. Aplikace funguje v každém chytrém mobilním telefonu a její stažení a používání je zdarma.
Help využila například skupina šestnácti českých handbikerů, kteří v létě 2013 podnikli náročnou výpravu napříč Evropou. Díky naší aplikaci mohli handicapovaní sportovci snadno a bezplatně komunikovat nejen mezi sebou, ale i se svými rodinami.

Aplikaci stahujte zdarma ZDE.

Dále jsme mimo jiné podpořili:

 

CSR zpráva za rok 2016

Etický Kodex 2017

 

 

Obchodní oddělení:
234 033 333
M2C - Facility management
Kariéra
Aktuální TOP hledané pozice ve společnosti M2C a. s.
Pomáháme
imageMapa
© 2012 Mark2 Corporation Czech a.s.
© 2012 MPresent | Tvorba www stránek, redakční systém - www.EDITUJ.cz | webdesign MPRESENT s.r.o. 2012
Google+
m2c openhome