Kariéra
Nabídka:

10.12. Den lidských práv – M2C pomáhá invalidům

Tento den oslavuje a připomíná lidská práva každého z nás.

Jedním ze základních principů lidský práv je Habeas Corpus. Toto právo využili například soudní porotci v Anglii, kteří byli posláni do vězení za to, že rozhodli jinak než se líbilo soudci.
Na základě Habeas Corpus, což se často vykládá jako „předvolání k soudu“ byli porotci omilostněni a od té doby nebyl v Anglii nikdo trestán u soudu za to, jak rozhodl.

Stejně jako toto rozhodnutí změnilo běh dějin a smýšlení lidí v oblasti lidských práv na generace se i my v M2C snažíme pomoct v otázkách lidských práv a to především v oblasti ochrany těch, kteří se často nemohou bránit sami.

Řeč je o právu na práci zejména u invalidů. V dnešní rychlé a dynamické době není snadné na trhu práce najít uplatnění ve srovnání s ostatními nejen pro zdravé, ale především pro ty, kteří trpí navíc handicapem. Proto vytváříme vhodná pracovní místa pro OZP, která jim napomáhají v jejich seberealizaci.

Jak taková práce vypadá?

Ve většině případů se snažíme najít pozici, která odpovídá zdravotnímu stavu uchazeče a plně koresponduje s jeho možnostmi. Uvědomujeme si, že není snadné docházet každý den do práce na až 12 hodinové směny a podávat stoprocentně koncentrované výkony, zvláště když Vás ještě trápí zdraví.

  • Máme speciálně připravený adaptační program, který zaručí pozvolný přechod do zaměstnání jak pro nezaměstnané, tak pro ty z Vás, kteří se rozhodli změnit zaměstnání.
  • Naši manažeři jsou si vědomi komplikací spojených s výkonem takového zaměstnání a proto oceňují především snahu, dochvilnost a zkušenosti.
  • Pro lepší zařazení invalidů máme možnost individuálního plánu jak služeb, tak třeba i přestávek.
  • Hlavní náplň práce se snažíme korigovat s ohledem na Vaše možnosti, především se jedná o preventivní pochůzkovou činnost a kontrolní činnost osob a zboží v rámci objektu.
    • Uvědomujeme si náročnost zaškolení a proto se snažíme ji finančně kompenzovat např. Náborovým příspěvkem.
  • Snažíme se zaměstnat uchazeče interregionálně, přispíváme Vám jak na dopravu, tak zajistíme příspěvek na ubytování včetně veškeré agendy s ubytováním spojené.

Nediskriminujeme zdravé zaměstnance oproti invalidům, ale snažíme se najít společnou cestu, na které si podají ruce stabilní příjmy, maximální spokojenost a dobré uplatnění všech našich zaměstnanců.

Staňte se i vy součástí lidí, kteří mají zodpovědnost, chtějí pracovat a vědí, co jsou to lidská práva. Rozšiřte řady našich nejen invalidních STRÁŽNÝCH.

 

Obchodní oddělení:
234 033 333
M2C - Facility management
Kariéra
Aktuální TOP hledané pozice ve společnosti M2C a. s.
Pomáháme
imageMapa
© 2012 Mark2 Corporation Czech a.s.
© 2012 MPresent | Tvorba www stránek, redakční systém - www.EDITUJ.cz | webdesign MPRESENT s.r.o. 2012
Google+
m2c openhome